Spełnienie marzenia Oli do ostatniej chwili pozostało tajemnicą. Dziewczynka nie spodziewała się, że panowie, którzy z samego rana pojawili się w jej domu, przynieśli jej wymarzone różowe łóżko!

Marzycielka ma prawie 5 lat i od zawsze wpatrzona jest w swoją starszą siostrę Igę. Są nierozłączne, a odkąd Ola zachorowała, jeszcze więcej czasu spędzają razem. Nic więc dziwnego, że łóżko, o które nas poprosiła, jest dokładnie takie, jak w pokoju jej siostry.

Nie sposób opisać zaskoczenia naszej małej Marzycielki – totalnie zaniemówiła i zawstydziła się, kiedy nas zobaczyła. Z lekką niepewnością przyjęła dyplom dla Super Marzycielki. Na szczęście po chwili byliśmy świadkami wybuchu radości, kiedy Ola zrozumiała, że to nie sen i właśnie spełnia się jej największe marzenie! Ubrała zieloną koszulkę Marzycielki z wymownym napisem z przodu – „Nigdy nie przestawaj marzyć” i dumnie zapozowała do zdjęć na swojej nowej kanapie!

Dziewczynka nie mniej ucieszyła się na widok kolejnych prezentów. Ola dostała od nas lalkę, która potrafi robić siku! Nie zdziwiło nas, że prezent sprawił ogromną radość również Idze.  

Naszej Marzycielce życzymy dużo zdrowia i zgodnie z napisem na jej nowej koszulce – Olu, nigdy nie przestawaj marzyć!

Ogromne podziękowania kierujemy do osoby prywatnej, która przyczyniła się do spełnienia tego marzenia.