Po paru tygodniach oczekiwania nadszedł wreszcie dzień, na który nasz marzyciel czekał, a jednocześnie nie spodziewał się go. Mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo Hipolita oraz utrudnioną sytuację, laptop gamingowy z podświetlaną klawiaturą dotarł do niego paczką. Jednak nikt nie spodziewał się, że jest to właśnie TA paczka. Niedawno Hipolit miał pierwszą komunię i wszyscy byli przekonani, że jest to jedynie zaległy prezent od rodziny. Jakie było jego zdziwienie i radość, kiedy okazało się, że jest to upragniony laptop, który udało nam się zdobyć, dzięki hojności darczyńcy. Nie mogliśmy zobaczyć bezpośrednio reakcji marzyciela, lecz zostaliśmy uraczeni od mamy mnóstwem zdjęć, z których aż wylewa się ogromne szczęście. Nie dało się nie uśmiechnąć, przeglądając zdjęcia, ponieważ każde z nich emanowało wielką radością.

Niedługo później spotkaliśmy się z Hipolitem przez wideo rozmowę na Messengerze, aby porozmawiać z marzycielem i na własne oczy zobaczyć uśmiech na jego twarzy. Na ten uśmiech nie musieliśmy długo czekać, bo towarzyszył on marzycielowi od samego początku. Pozytywna aura, którą wokół siebie roztacza, wpłynęła od razu także i na nas, powodując, że cała rozmowa przebiegała w pogodnej atmosferze, a na ekranach telefonów można było przez cały czas dostrzec szerokie uśmiechy każdego z nas. W dodatku zbliżają się wakacje – dodatkowy powód do szczęścia - w czasie, których Hipolit będzie mógł w pełni przetestować nowego laptopa i cieszyć się nowoczesnym sprzętem. Mamy nadzieję, że nabytek sprawdzi się w rozgrywkach w Fortnitecie i innych grach, a gdy nadejdzie wrzesień, pomoże naszemu marzycielowi w nauce.

Dziękujemy Ci Hipolicie za wspólnie spędzony cudowny czas oraz radością i nadzieją, którymi nas obdarzyłeś. Życzymy Ci, aby laptop służył jak najdłużej i przypominał, jak wielką moc mają marzenia.