W cudowne wtorkowe przedpołudnie, w dniu podwójnie niezwykłym, gdyż w Dzień Dziecka, szczęście naszego Marzyciela osiągnęło najwyższy z możliwych poziomów. Już na samym początku naszego spotkania zostałyśmy gorąco przywitane przez Stasia, jego mamę i babcię.

Nasz Marzyciel z ogromnym entuzjazmem oprowadził nas po swojej działce. Uśmiech nie schodził mu z twarzy. Radosne oczy, entuzjazm malujący na policzkach czerwone pąsy, niekończąca się wyjątkowa energia  to cechy, które wyróżniają Stasia. Z dziecięcą niecierpliwością wyczekiwał swojego wymarzonego placu zabaw. Z wielką chęcią okazywał swoje zaangażowanie  i pomoc przy jego montażu. Panowie z firmy PPHU Daniel Galon wykazali niezwykłe umiejętności organizacyjne i techniczne przy montażu placu, dlatego też pomoc chłopca nie była konieczna.

Nasz Marzyciel swoim pozytywnym nastawieniem rozświetlał twarze wszystkich, mówiąc wprost – skradł nasze serca. Jego radość udzielała się wszystkim, a powodów do tak radosnego przeżywania tego wyjątkowego dnia było znacznie więcej – były balony, muzyka… Staś porwał nas  do tańca… „ Pszczółka Maja” była głównym przebojem tego dnia. Podczas, gdy wspólnie  ze Stasiem spędzaliśmy czas, plac zabaw powstał dosłownie w „mgnieniu oka”.

Nim się Staś obejrzał, jego wymarzony plac zabaw stał już gotowy do testowania i zabawy. Hop na huśtawkę, a zaraz  na wspinaczkę, jeszcze zjazd ze zjeżdżalni… i to wszystko dla naszego Marzyciela.

Wszystko co dobre, szybko się jednak kończy. Również w tak wyjątkowym dniu. Widząc radość na twarzy Stasia,  i my wracałyśmy szczęśliwe do swoich domów, szczęśliwe, ponieważ spełniłyśmy marzenie wyjątkowego chłopca.

Stasiu, dziękujemy Ci za piękne uśmiechy i Twoją radość! Niech Twój wymarzony plac zabaw służy Ci na długie lata i przynosi za każdym razem wielką radość! Niezmiernie cieszymy się, że mogłyśmy Cię poznać. Pamiętaj, marzenia się spełniają, a więc warto marzyć!

Każde spełnione marzenie dostarcza nam ogromną radość. Jednocześnie jesteśmy wdzięczni, że otaczają nas niezwykłe i wyjątkowe osoby. Dzisiejsze marzenie nie spełniłoby się, gdyby nie chęć i dobra wola sponsorów, którym w tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować. Specjalne podziękowania należą się dla:

  • PPHU Daniel Galon,
  • Zarządu i pracowników Centrum Edukacji i Zarządzania Korporacja „Romaniszyn” Sp. z o.o.
  • Biura Podatkowo-Rachunkowego Partners K&K Karolina Kaczmarek-Kanke
  • Stefana Muśnickiego
  • anonimowego sponsora

którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Stasia.