Pierwsze spotkanie z naszą marzycielką Dominiką miało odbyć się online, więc towarzyszyły nam pewne obawy. Jak wyjdzie, czy Dominika będzie chętna do rozmowy przez kamerkę komputera? Nasze obawy okazały się jednak bezpodstawne. Dominika z duża przyjemnością rozmawiała z nami. Sama inicjowała kolejne tematy i z uśmiechem odpowiadała na pytania zadawane przez nas.

Dominika to radosna, rozsądna i przemiła nastolatka. Już w pierwszych minutach rozmowy dowiedzieliśmy się, że ma dwa koty, które czasem sprawiają nie małe kłopoty. Rozmawialiśmy także o szkole i jej rówieśnikach. Gdy zapytaliśmy ją w jaki sposób lubi spędzać wolny czas i co sprawia jej przyjemność, bez zastanowienia odpowiedziała, że uwielbia jeździć na łyżwach. Jest w klubie sportowym, uczy także innych jazdy na łyżwach.

Gdy przeszliśmy do głównego tematu spotkania czyli jej marzeń, Dominika zdecydowanym głosem powiedziałam nam, że marzy by spotkać się z jej idolką Aleksandrą Żelazowską, znaną jako Alexis Ola, którą darzy wielką sympatią i podziwia za to jak rozwija się jej kariera i rozpoznawalność w świecie wirtualnym. Nasza marzycielka z takim przekonaniem opowiadała o tym marzeniu, że od początku byliśmy pewni, że jest to właśnie TO marzenie.

Mamy wrażenie, że z Dominiką moglibyśmy rozmawiać jeszcze długo na wiele różnych tematów, ponieważ była to naprawdę przemiła rozmowa, pełna żartów i uśmiechu. 

Na pożegnanie powiedzieliśmy naszej marzycielce, że zaczynamy działać i zrobimy wszystko by w najlepszy możliwy sposób zrealizować jej marzenie.

Jeśli chcesz pomóc w realizacji tego marzenia, skontaktuj się z Oskarem Górką pod numerem 602 334 850, oskar.gorka@mammarzenie.org lub dokonaj wpłaty na numer konta 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z tytułem Dominika, spotkanie z youtuberką Aleksandrą Żelazowską, o. Warszawa.