Dnia 30.12.2020 nadszedł czas spełnienia marzenia Dominiki z Warszawy. Mimo trudności związanych z pandemią udało się nam doprowadzić do finalizacji tego marzenia. Pomyśleliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli sama opisze ze swojej perspektywy jak to spotkanie przebiegało: 

"Ponad dwa tygodnie temu miałam przyjemność poznać Olę Żelazowską, która jest youtuberką. Oglądałam ją od ponad trzech lat i nigdy nie przypuszczałam, że uda mi się ją kiedyś poznać. Dzięki fundacji Mam Marzenie moje marzenie się spełniło. Ola przyszła do mnie do domu 30 grudnia, w środę o godzinie 11.00. Początkowo dziwnie się czułam, bo zawsze widziałam ją na ekranie mojego telefonu. Poza tym po tylu latach sporo się o niej dowiedziałam. Czułam się trochę jakbym ją już znała, za to ona widziała mnie pierwszy raz. Podczas wizyty Oli cały czas rozmawiałyśmy. Początkowo o mnie, aby Ola mnie poznała. Opowiedziałam jej o swojej chorobie oraz o tym, że uprawiam łyżwiarstwo figurowe od wielu lat. Od Oli dowiedziałam się, że ona też kocha łyżwiarstwo i że jazda figurowa była jej dziecięcym marzeniem. Ola również podzieliła się ze mną różnymi historiami ze swojego życia. Było trochę anegdotek szkolnych.

Wizyta była miła, dużo się śmiałyśmy i bardzo polubiłam Olę. Dodatkowo od tamtej pory jestem z nią w stałym kontakcie i wstępie jesteśmy umówione na następne spotkanie. Jestem bardzo wdzięczna fundacji za to, że mogłam ją poznać."

Dzięki słowom Dominiki, wszyscy bardziej wierzymy, że każde marzenie uda się spełnić. Dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i spełnić Twoje niezwykłe marzenie. Powodzenia!