Mimo że  nie udało nam się spotkać Weroniki na żywo zdążyłyśmy zauważyć jaką cudowną osobą jest . Bardzo nam przykro, że spełnienie jej marzenia musiało odbyć się w formie online, ponieważ z wielką chęcią poznałybyśmy naszą marzycielkę oraz jej mamę.

Dzięki współpracy z mamą marzycielki udało nam się utrzymać datę spełnienia w tajemnicy przed dziewczynką. Kiedy zadzwoniłyśmy Weronika nie miała pojęcia w jakiej sprawie się z nią kontaktujemy. Kiedy dowiedziała się , że to właśnie dziś przypada ten wielki dzień na jej twarzy pojawił się wielki uśmiech.  Mama wręczyła dziewczynce paczkę, a ta z radością zaczęła rozpakowywać prezent. Niestety nie było to takie proste i wymagało wiele cierpliwości, gdyż paczka była zapakowana bardzo solidnie. Jednak Weronika nie poddała się i podołała wyzwaniu. Najpierw dziewczynka wyjęła różowe etui, bardzo miłe w dotyku- co sama stwierdziła . Następnie jej oczom ukazał się upragniony telefon, z którym obchodziła się bardzo ostrożnie. Weronika była bardzo podekscytowana, szczególnie tym jak duży był telefon. Od razu podłączyła go do ładowania by móc jak najszybciej z niego korzystać. Kiedy przeszłyśmy do rozmowy z mamą, w tle widziałyśmy tańczącą ze szczęścia marzycielkę. Było widać, że sprawiliśmy jej ogromną radość i że telefon z pewnością jej się przyda.

Weroniko! Jesteś cudowną osobą i mamy nadzieje, że telefon będzie Ci jak najdłużej służył. I pamiętaj! Nigdy nie przestawaj marzyć!