W niedzielny wieczór kielecki oddział Fundacji Mam Marzenie celebrował wyjątkowe spełnienie marzenia, a tak naprawdę- spełnienie Marzeń! Liczba mnoga wcale nie pojawia się tu przypadkowo. Choć od spełniania różnych dziecięcych pragnień chyba już śmiało możemy nazywać siebie Specjalistami, ciągle mamy przed sobą nowe wyzwania!

W tę ostatnią niedzielę wyjątkowe było to że magia dostarczonych prezentów i moc uśmiechów zadziałały podwójnie.

Wszystko to za sprawą naszych cudownych bliźniaków- Kacpra i Patryka, którzy latem postanowili nam zaufać i zwierzyć się ze swoich najskrytszych pragnień.

Bracia, choć z charakteru są naprawdę różni, w codziennej relacji tworzą zgraną paczkę i wiele rzeczy dzielą wspólnie. Nasza niedzielna rozmowa utwierdziła nas w tym, że otrzymane prezenty także stanowią wspólną radość i źródło niezłej frajdy.

Kacper otrzymał wymarzony komputer gamingowy, natomiast Patryk - wymarzoną papugę.

Zanim udało nam się połączyć zarówno komputer został przetestowany i odbyte zostały pierwsze rundy gry, jak i papuga została wstępnie zapoznana ze swoim nowym domem.

Zdaniem chłopców komputer jest rzeczywiście taki, jaki się skrycie marzył, a nowy członek domowego zoo wygląda pięknie, jak z obrazka. Edzio ma już nawet pierwszego przyjaciela Jasia, czyli papużkę, która już wcześniej mieszkała z chłopcami.

Trzeba jednak przyznać, że Edzio jest troszkę niefrasobliwy i jeszcze nie nauczył się żyć w zgodzie z innymi zwierzęcymi domownikami. Głęboko wierzymy jednak, że Patryk razem z Kacprem „wychowają" Edzia na grzeczną papugę.

Tego, że komputer się przyda i będzie stale Wam towarzyszył do wspólnej zabawy jesteśmy pewni na 200%.

Mamy nadzieję, że wszystkie rundy gier będą wygrane dla Waszej ekipy!

Pilnujcie Edzia i Jasia, żeby nie zajmowali Wam w czasie Waszej nauki komputera, bo już widać, że mają ku temu pewne skłonności.

Drodzy Nasi Chłopcy,

dziękujemy Wam serdecznie za Wasze marzenia. Tak różne, a jednocześnie tak dobrane, że po otrzymaniu prezentów (na które przecież czekaliście z utęsknieniem), Wy dalej chcecie dzielić razem radość na ich widok.

To wspaniałe:

▪ Być takim bratem

▪ Mieć takiego brata

▪ Spotkać takich braci jak Wy.

Jesteście SUPER- obaj i każdy z Was osobno.

Dzisiaj życzymy Wam przede wszystkim ogromnie dużo zdrowia, żeby starczyło dla każdego aż nadto, moc fantazji i spełnienia się Waszych kolejnych marzeń- tych małych i dużych.

Bo wszystkie są niezmiernie ważne i nadają życiu ZIELONY kolorek- tak jak ekipa FMM.

Dzisiaj też pierwszy raz odmieniam pewne przyjęte hasło i mówię:

Nigdy nie przestawajcie marzyć!

Bo czasami coś lepiej wychodzi, gdy robi się to we dwoje- z bratem bliźniakiem!