Starać się dla Michaliny, by spełnić jej ciche, ale bardzo ważne, marzenie było zaszczytem, przyjemnością i wyzwaniem. Miało być  prosto, bo kupić Iphon 11 z dobrą , 128GB kartą pamięci to rzadko jakiś wyczyn. Tak mogło się zdawać. Kolor miał być biały, marzycielka widziała w nim energię, elegancję i wyzwanie dla siebie. Michasia jest subtelną ładniutką nastolatką. Nosi wysmakowane nienachalne ubrania i bardzo dba o swoją świeżość.  Jest bezapelacyjnie najlepszą  uczennicą w klasie. I, mimo szczególnego roku, nauczania w innych warunkach niż reszta młodzieży zdobyła najwyższe laury na koniec roku. Dopiero teraz, wrześniowe warunki niezapomnianego roku 2020, wprowadziły zdalne nauczanie dla wszystkich jej kolegów i koleżanek.

To była wielka satysfakcja móc rozmawiać z Michasią. W niczym nie widzi problemu, zainteresowania ma bardzo szerokie, uwielbia sztukę , zwierzęta,  ma wiele optymizmu i pogodny w sobie. Jest estetką.

Nasze zabiegi by kupić jej wymarzony aparat telefoniczny, którego szczególną cechą jest wmontowany aparat fotograficzny mający możliwość zastosowywania wielu efektów, okazały się trudniejsze niż myślałyśmy. Dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Szukałyśmy po całej Polsce. Otrzymaćkartę 128GB było jednak możliwe w aparacie  NIE białym. Co tu robić.? Mógł być żółty, mógł być czerwony, a nawet zielony: tak twierdzili sprzedawcy. Na biały szans nie ma, bo producent z taką kartą wycofał. Wybór Michasi padł na zielony. Ulga.

Cóż to była za niespodzianka, radość , zaskoczenie, gdy piękne cudo swoją zieleń zademonstrowało w kolorze…seledynowym. Coś wspaniałego! Michalina uwielbia pastele. Radość estetki była ogromna, marzycielka przepadła na chwilę w towarzystwie i oglądała aparat ze wszystkich stron. Chwytała ostrożnie, jak designerskie cudo, przyglądał się jemu pod każdym kątem. To nie jest aparat. To nie jest telefon. To nie jest gadżet. To dla niej dzieło sztuki!W rękach Michaliny nabiera nobliwego, podniosłego charakteru i znaczenia. Wspaniale było to obserwować .

Michalino: zasłużyłaś na te podniosłe, przenoszące Cię w świat piękna, designu i estetyki chwile. Dziękujemy, że dane nam było z Tobą ten czas spełnić i mieć mały wkład w cos ,co było i jest dla Ciebie tak ważne. Niech Ci służy a nam pozwól podziwiać piękno, jakie w fotografiach wydobywasz z otaczającego nas świata w którym żyjemy.