W czasie kiedy staramy się ograniczać spotkania, z pomocą w kontakcie z naszymi marzycielami, przychodzi nam technologia. Dlatego nasze pierwsze spotkanie z Mają odbyło się wirtualnie.

Kilka dni temu odbyła się pierwsza rozmowa z naszą marzycielką. Dziewczynka ma tylko 6 lat, a już zachwyciła nas swoją ogromną wiedzą dotycząca wielu rzeczy. Na początku wydawało nam się, że jest trochę nieśmiała. Jednak po kilku minutach rozmowy dowiedziałyśmy się o wielu zainteresowaniach Mai. Uwielbia tańczyć i bawić się z bratem... samochodami. W trakcie wideokonferencji nasza Marzycielka pokazała nam również swoją ulubioną zabawkę. Były to specjalne puzzle magnetyczne, z których Maja układa różne wzory i obrazki i wielu kolorach. Tym razem mogłyśmy zoabczyć, jak należy stworzyć przepięknego ptaka, a dokładniej papugę. To było naprawdę niesamowite! 

W trakcie e-spotkania okazało się również, że Maja już od dawna wie jakie jest jej największe marzenie. Pokrótce przedstawiłyśmy typy, kategorie oraz podstawowe informacje, ale to była właściwie formalność. Maja od razu wiedziała, że chce dostać drewniany domek do zabawy w ogródku, najlepiej według własnego projektu – na specjalnych belkach oraz ze szklanym dachem. 

Maju jesteś cudowną dziewczynką i mamy nadzieję, że niedługo dostaniesz swój wymarzony domek. Także zabieramy się do pracy i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania z tobą.