W piękne wtorkowe popołudnie, po raz kolejny nasza ekipa udowodniła, że dla marzeń nie ma przeszkód. Naszego Marzyciela Miłosza poznałyśmy bowiem... online, poprzez video rozmowę. Najpierw poznałyśmy jego tatę, który następnie przekazał telefon naszemu Marzycielowi. Chłopiec ma 9 lat. Jest czarujący i sympatyczny, dzięki czemu nasza rozmowa, mimo innej niż zwykle formy, przebiegła bardzo miło.                                                                                                                                

Rozmowę zaczęłyśmy od czegoś prawie tak samo ważnego, jak marzenia - zainteresowań. Miłosz najbardziej lubi gry komputerowe i piłkę nożną. Jego ulubionym piłkarzem jest Messi, a klubem - FC Barcelona. Chłopiec zdradził nam, że bardzo chętnie gra z tatą w piłkę. Powiedział też, że ma starszego brata i roczną siostrę, a Jego ulubione kolory to żółty, czarny i niebieski.  Po dłuższej chwili naszej rozmowy w końcu nadszedł czas na odkrycie marzenia Miłosza. Zapytany o nie, bez wahania odpowiedział, że tym, o czym najbardziej marzy, jest czarny laptop z kamerą i mikrofonem.

Miłoszu, dziękujemy Ci za miłą rozmowę i za to, że razem z Tobą przekonałyśmy się, że dla marzeń nie ma żadnych przeszkód. Wierzymy, że wkrótce uda nam się spełnić Twoje marzenie :).