Za zgodą rodziców Dawida, udało nam się go odwiedzić w domu, aby spełnić jego marzenie. Dawid marzył o książce pt. Jak zwyciężali wielcy dowódcy. Marzyciel zdecydowanie urzekł nas swoim skromnym marzeniem, dlatego postanowiliśmy sprawić mu małą niespodziankę.

Pewnego dnia pod domem Dawida zostawiliśmy prezent, którym była gra Anzio-Cassino Battle Command Series symulująca pierwszą i drugą ofensywę aliantów na Monte Cassino w okresie 22 stycznia - 20 lutego 1944 roku. Mamy nadzieję, że Dawid wraz z bratem będzie testował swoje przywódcze kompetencje.

To jednak była jedna z dwóch niespodzianek. Drugą niespodzianką była specjalna dedykacja dla Dawida w jego wymarzonej książce. Dedykację napisał dla Dawida Dowódca Generalny Sił Zbrojnych gen. Jarosław Mika, za co serdecznie dziękujemy! Otrzymaliśmy również mnóstwo gadżetów związanych z wojskowością, które przekazaliśmy Marzycielowi. Ponadto, gen. Mika przygotował dla Dawida również drugą dedykację, włożoną w kolejną książkę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie i chęć pomocy.

Dawidowi życzymy miłej lektury!