Marzenie spełnione! Na działce pod Warszawą powstał wymarzony plac zabaw Amelki! Jest on jedyny w swoim rodzaju, a wizja architekta – sześcioletniej Amelki – została spełniona z troską o każdy szczegół. Pomógł w tym rysunek dziewczynki, z którego korzystali budowniczy z firmy Sosenka do budowy brązowo-zielonego placu z niebieską zjeżdżalnią.

Budowa odbyła się w marcowy piątek. Amelka dopilnowała, żeby znalazła się tam również piaskownica, ścianka wspinaczkowa i huśtawka typu “bocianie gniazdo”. W domku, do którego prowadzi mostek, zamontowano również lornetkę, przez którą Amelka może przyglądać się niebu i gwiazdom. Ważnym elementem zjeżdżalni był również daszek, pod którym dziewczynka może chować się przed deszczem. Wszystkie atrakcje są dostosowane do możliwości Amelki, żeby zapewnić jej pełne bezpieczeństwo oraz dużo zabawy.  

Plac zabaw dostarczył sześciolatce mnóstwo radości, którą ona chętnie dzieli się ze swoim młodszym bratem Olkiem przy wspólnej zabawie. Dziewczynka uwielbia bawić się na świeżym powietrzu. Czerpie z tego energię do walki z chorobą.

Marzenie nie zostałoby zrealizowane bez pomocy serdecznego sponsora – firmy DPD.

W realizacji nie przeszkodziła sytuacja pandemiczna i ograniczony – zdalny kontakt z marzycielką. Amelka jest bardzo wdzięczna i wspomniała, że czuje się jak swoja ulubiona bohaterka – Elza z "Krainy Lodu". Dlatego, że plac zabaw to jej lodowy zamek!