Fabian jest wesołym i ciekawym życia chłopcem. Bardzo lubi klocki lego, ale też wycieczki i zabawy na świeżym powietrzu. Wcześniej jego marzeniem była wycieczka do Legolandu, ale pandemia pokrzyżowała te plany, dlatego Fabian zmienił marzenie.

Fabian marzył o rowerze, takim ze światłami, dzwonkiem, na którym będzie mógł jeździć z tatą na wycieczki rowerowe. Ważne też było dla niego, aby rower był niebieski lub zawierał niebieskie elementy.

18 lutego był dniem Jego siódmych urodzin. Tego pięknego, zimowego dnia rower „pojechał” do naszego Marzyciela. Aby zrobić mu niespodziankę, siostry zajęły go zabawą. A my przyjechaliśmy i postawiliśmy rower na podwórzu. Jak przystało na dzień urodzin, nie zabrakło też baloników, oczywiście fundacyjnych :) Gdy Fabian otworzył drzwi nie mógł uwierzyć. Nieśmiało podszedł do roweru. Ciekawiło go, czy światła działają. Był onieśmielony, ale szczęśliwy. Od razu sprawdził jak się jeździ na tym rowerze.

Fabianku, życzymy Ci wielu ciekawych wycieczek z tatą i z całą rodziną.

Dziękujemy DreamLab Terapeutyczny Punkt Przedszkolny za pomoc w realizacji marzenia.

Podziękowania kierujemy również w stronę firmy Salon Rowerowy Wysepka w Gdańsku za udzielenie rabatu na zakup Roweru i Akcesoriów.