To marzenie udało się spełnić wyjątkowo szybko. Już miesiąc po poznaniu marzenia umawialiśmy się z rodzicami Julci na kolejne spotkanie. Była to niespodzianka i Julka była wyraźnie zaskoczona kiedy zobaczyła nas w pokoju. Pierwszym marzeniem dziewczynki był piesek. To marzenie niestety nie mogło być spełnione. Na szczęście dla nas takie wyzwania to sama przyjemność. By Julcia mogła spełnić choć częściowo to pragnienie otrzymała od nas wielką przytulankę, która bardzo przypomina prawdziwego zwierzaka. Pies był niemal tak duży jak Julia.

Głównym marzeniem Julki był różowy laptop, który pomoże Marzycielce odpędzić szpitalną nudę, utrzymywać kontakt z rówieśnikami i poznawać świat, chociażby taki wirtualny. Komputer sprawił dziewczynce ogrom radości. Był lekki i bardzo poręczny, w sam raz dla sześciolatki. Laptop od razu został włączony, a nawet podpisany przez właścicielkę. Julka była zachwycona. Zapewniała, że zabierze go na najbliższą wizytę w szpitalu, a nawet, że będzie z nim spać. By z komputerem nic się nie stało, otrzymała od nas także pojemny pokrowiec. Oczywiście w kolorze różowym. W zestawie była także bezprzewodowa, różowa myszka oraz podkładka pod nią z imieniem Marzycielki i ukochaną Elzą. Wszystkie te prezenty wywołały uśmiech na buzi Julki. Nowy laptop sprawi, że czas spędzany w szpitalu będzie bardziej przyjemny.

Kochana Julko, dla nas to ogromna radość i satysfakcja, że pomogliśmy Ci spełnić Twoje marzenie. Mocno trzymamy za Ciebie kciuki i mamy nadzieję, że uśmiech na długo pozostanie na Twojej buzi.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia tego marzenia, przede wszystkim gościom weselnym, którzy zgodzili się wziąć udział w akcji Zamień Kwiaty na Marzenia.