W poniedziałkowe popołudnie mieliśmy zaszczyt spełnić marzenie Kamila, niezwykłego chłopca, który pomimo ciężkiej choroby, dostrzega potrzeby innych. Kamil w podziękowaniu za okazane mu wsparcie podczas choroby chciał, aby jego koleżanki i koledzy z klasy poznali swojego idola - Roberta Lewandowskiego. W szkole Kamila piłka nożna odgrywa wielką rolę, wszyscy uczniowie grają w piłkę, jak również są kibicami, a ich ulubiony piłkarz to właśnie kapitan reprezentacji Polski. Ponadto jak wskazała nam mama Kamila, jemu samemu piłka uratowała życie.

Podczas spotkania z Robertem towarzyszyły nam wielkie emocje, na twarzy wszystkich dzieci malował się uśmiech i wielka radość, że mogą porozmawiać ze swoim idolem. Ale przede wszystkim to nasz wspaniały Marzyciel był bardzo szczęśliwy i nie dowierzał, że jego długo wyczekiwane marzenie się spełniło. Kamil nie krył łez wzruszenia, gdy Robert podszedł do niego i go uściskał na przywitanie, odpowiedział na zadane pytania oraz złożył podpis na koszulce oraz piłce Marzyciela, które to gadżety od tej pory będą miały honorowe miejsce w domu Kamila. Dla naszego Marzyciela niewątpliwe było to ważne spotkanie, które dodało mu siły do dalszej walki z trudną chorobą.

Następnie koleżanki i koledzy z klasy, serdecznie podziękowali Kamilowi za jego wielkie serce oraz za to, że dzięki niemu spełniło się ich marzenie. Na zakończenie dnia wszyscy wspólnie zwiedziliśmy Stadion Narodowy, gdzie dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek ze świata sportu i piłki nożnej.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym marzenie Kamila mogło się spełnić, przede wszystkim Robertowi Lewandowskiemu, za jego czas i dobre słowo, wszystkim osobom biorącym udział w akcji „Kolacja Marzeń V”, jak również Firmie Przewozowej Wygodatrans. Jesteśmy pewni, że ta moc spełnionego marzenia do was wróci!  

Kochany Kamilu, Tobie również należą się podziękowania – dziękujemy Ci, że mogliśmy spełnić Twoje niezwykłe marzenie. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i samych pięknych chwil w życiu. Nigdy nie przestawaj marzyć!