W ciepły, lipcowy dzień nareszcie miało spełnić się marzenie Julci. Dziewczynka wraz z rodzicami przyjechała do Krakowa, gdzie mieliśmy udać się do studia, w którym kręcony był MasterChef. Jednym z jurorów programu jest Pani Magda Gessler, z którą spotkanie było największym marzeniem Julci. Nasza Marzycielka tego dnia wyglądała przepięknie w swojej różowej sukience oraz z wianuszkiem na głowie! W drodze do studia wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Na miejscu przywitał nas Pan Piotr, który wręczył nam specjalne plakietki, a następnie oprowadził po kilku pomieszczeniach. Julka z ogromnym zaciekawieniem oglądała każdy kąt. Studio wywarło na nas ogromnie wrażenie! Mogliśmy zobaczyć, m.in. spiżarnie MasterChef i porównać jej wygląd na żywo z tym, jak widziana była przez nas na ekranie TV. Po pewnym czasie nadeszła ta długo wyczekiwana chwila - Julcia miała spotkać się z Panią Gessler. Dziewczynka z ogromnym uśmiechem wyruszyła na to spotkanie. Ach, a samo spotkanie było wspaniałe! Julcia mogła porozmawiać ze swoja idolką, doszło również do pełnego miłości przytulenia! Wszystkim zgromadzonym wokół udzielił się wyjątkowy nastrój. Całe pomieszczenie przepełnione było szczęściem oraz wzruszeniem. Pani Magda Gessler złożyła w książce swojego autorstwa specjalny autograf dla naszej Marzycielki. Dodatkowo na pożegnanie Julcia otrzymała od Pana Piotra fartuch MasterChef, na którym widniały autografy wszystkich jurorów - Pani Magdy Gessler, Pana Michel Moran oraz Pani Anny Starmach! Była to naprawdę cudowna niespodzianka. Po tym wspaniałym wydarzeniu na Julcię czekało jeszcze kilka atrakcji, aby dziewczynka przy okazji swojej wizyty mogła odkryć piękno naszego Krakowa. Tego dnia - dnia spełnienia swojego największego marzenia, Julcia na pewno nigdy nie zapomni. Mamy nadzieję, iż samo wspomnienie o nim przepełni ją oraz jej rodzinę szczęściem.

Julciu, jesteś cudowną dziewczynką! Poznanie Ciebie było dla nas ogromnym zaszczytem! Życzymy Ci jak najwięcej szczęścia! Pamiętaj, że warto marzyć!

Dziękujemy firmie Sizeer za pomoc, aby cały ten dzień był dla Julci wyjątkowy i niezapomniany. Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaangażowanie i chęć niesienia pomocy.

Ogromne wyrazy wdzięczności należą się Panu Piotrowi oraz Pani Uli. Dzięki Państwa pomocy spełniło się największe marzenie Julci, a na jej twarzy zagościł ogromny uśmiech. Dziękujemy za Państwa dobroć, poświęcony czas oraz to, że uwierzyli Państwo w siłę marzeń.

Dziękujemy Panu Jackowi za zdjęcia wykonane podczas spełnienia marzenia Julci.

Serdecznie chcemy podziękować Pani Magdzie Gessler za spotkanie z naszą Marzycielką. Jesteśmy pewni, że dzięki Pani, w tamtej chwili nie było na świecie nikogo bardziej szczęśliwego od Julci.