W ostatni dzień maja, w przeddzień Dnia Dziecka spełniło się marzenie Radka, który bardzo chciał zobaczyć wyścigi samochodowe z udziałem Mustanga GT. W tym szczególnym dniu towarzyszyła mu najbliższa rodzina, mama Magda, tata Marek i brat Mateusz, z którymi Radek zdecydowanie podziela swoje motoryzacyjne pasje.

    Na naszego Marzyciela na Torze Poznań w Przeźmierowie czekali kierowcy z ekipy Devil-Cars. Radek mógł najpierw przyjrzeć się ich zmaganiom na nieco mniejszym torze kartingowym, a potem spróbować swoich sił w charakterze pasażera w wymarzonym Mustangu. Przejażdzka Mustangiem okazała się zapowiedzią atrakcji, które czekały na Radka. Nasz Marzyciel miał okazję przejechać się Lamborghini, Porsche i wieloma innymi markami, (których nazwy jest trudno powtórzyć) po torze kartingowym i po torze głównym.

    Pomiędzy wszystkimi przejażdżkami na Radka czekała jeszcze jedna atrakcja - nasz Marzyciel otrzymał w prezencie od zgromadzonych kierowców kolekcjonerski model swojego wymarzonego Mustanga. Radek ma naprawdę spory zbiór modeli i resoraków, ale ten będzie niewątpliwie wyjątkowy. Będzie pamiątką spełnienia jego marzenia.

    Pragnę, w imieniu Radka, bardzo, bardzo serdecznie podziękować kierowcom z ekipy Devil-cars.pl. Dzięki otwartości Waszych serc radość naszego Marzyciela była ogromna, a dzień spełnienia marzenia miał wyjątkową oprawę, że dech zapiera nie tylko z powodu prędkości:-))

    Życzymy Wam spełnienia planów, pomysłów, marzeń!