Życie modelki to wcale nie jest taka prosta sprawa. Nasza kochana marzycielka Nikola mogła się o tym przekonać podczas spełnienia swojego marzenia.

Nikola marzyła o otrzymaniu różowego iPhona. Dziewczynce przede wszystkim zależało na tym, aby telefon miał dobry aparat, umożliwiający jej robienie wyraźnych zdjęć. Bo właśnie to uwielbia Nikola. Robić zdjęcia, jak i do nich pozować. Dlatego też poprosiliśmy zaprzyjaźnionego fotografa Kubę, czy pomógłby nam upiększyć dzień spełnienia marzenia Nikoli i przeprowadzić dla niej profesjonalną sesję fotograficzną. Wykonaliśmy jeszcze kilka telefonów i bardzo przytulną kawiarnię, oddającą klimat serialu „Przyjaciele”,  zamieniliśmy w studio fotograficzne.

Gdy nasza marzycielka zjawiła się na miejscu, nie wiedziała co się dzieje. Obawialiśmy się, czy nie będzie skrępowana, jednak Nikola czuła się jak ryba w wodzie. Prędko zrozumiała na czym polega nasza niespodzianka i wczuła się w rolę prawdziwej modelki. Namówiła nawet do pozowania swojego tatę! Pan Krzysztof bardzo ochoczo przystąpił do pozowania. Zdjęcia były różnorodne. Na czerwonym fotelu niczym królowa, z balonami, otoczona bańkami mydlanymi. Rekwizytów nie zabrakło, tak samo jak radości na twarzy Nikoli.

Pani, prowadząca kawiarnię, przygotowała dla nas pyszne napoje, jednak Nikoli nie było w głowie jedzenie i picie. Tym bardziej jak w końcu wręczyliśmy jej wymarzony telefon. Gdy go włączyła, absolutnie zapomniała o całym świecie. Zaczęła sobie robić z każdym słynne selfie, przekomarzać się z tatą, kto ma teraz lepszy telefon. Pozytywny humor Nikoli i jej taty udzielił się każdemu wolontariuszowi, fotografowi Kubie, jak i Pani właściciele kawiarni. Czuliśmy się tam tak dobrze, że całkiem straciliśmy poczucie czasu. Pożegnanie z Nikolą i jej tatą było dosyć wzruszające, sprzątanie w kawiarni i przygotowywanie miejsca dla innych  gości bardzo sprawne , aż w końcu przyszedł czas powrotu do domu. Tak ekipa Fundacji Mam Marzenie odjechała w siną dal, pozostawiając na miejscu kolejne szczęśliwe dziecko, które spełniło wreszcie swoje marzenie.

Nikolo, na pewno nie zapomnimy Ciebie i Twojego ogromnego poczucia humoru! Trzymaj się kochana!