W dniu 03.11.2018r. udaliśmy się na spotkanie z naszą nową Marzycielką Kasią, w celu poznania Jej marzenia. Kasia czekała już na Nas z niecierpliwością i z wielkim uśmiechem na twarzy.

Dziewczynka z entuzjazmem przyjęła od Nas garść balonów oraz torbę z lodołamaczem. Jak się okazało, lodołamacz był bardzo trafiony, co sprawiło Dziewczynce dużą frajdę. Od razu zajęła się zabawą otrzymaną lalką, ubieraniem jej, czesaniem i układaniem różnych fryzur.

Kasia pokazała Nam swój pokój i poprosiła, aby potowarzyszyć Jej w zabawie, co oczywiście uczyniliśmy. Dziewczynki pokój wypełniony jest grami, puzzlami, książkami i wieloma pracami, które sama tworzy. Kasia jest bardzo zdolna. Pokazała Nam swoje niesamowite dzieła plastyczne, które z cierpliwością i wielką precyzją układa, wykleja i wysypuje kolorowym piaskiem. Marzycielka uwielbia wszelkie wyzwania manualne, układanki, wyklejanki oraz wszystkie zestawy modowe i do stylizacji lalek. 

Okazało się później, że z tym jest związane największe marzenie Kasi. Dziewczynka bardzo by chciała dostać Zestaw różnych lalek i laleczek z akcesoriami modowymi oraz do stylizacji włosów. Taki kreatywny zestaw spełniłby również funkcję zdrowotną, gdyż Marzycielka cały czas musi ćwiczyć pod względem manualnym.

Droga Kasiu, bardzo Nam miło Ciebie poznać. Masz super fajne marzenie i mamy nadzieję, że uda nam się szybko Ci je spełnić, byś jeszcze bardziej była uradowana!