Dzień 28 kwietnia 2018 r. dla naszego wspaniałego Marzyciela Adama był dniem mocno wyczekiwanym. Był to dzień, w którym miało się spełnić jedno z wielu marzeń, które ma chłopiec, a mianowicie Adam chciał uczestniczyć w koncercie legendarnego rockowego zespołu Metallica. Z marzeniami jednak bywa często tak, że dostajemy więcej niż sobie wyobrażamy i tak też było w przypadku naszego Marzyciela. W spełnienie tego marzenia bowiem zaangażował się menadżer zespołu Metallica oraz sami jego członkowie, którzy poza zaproszeniem Adama na koncert, bardzo chcieli go poznać osobiście.

Koncert zespołu Metallica w Polsce, będący częścią ich europejskiej trasy koncertowej, odbył się w Krakowie, zatem Adam już dzień wcześniej wraz ze swoimi bliskim przybył do Miasta Królów Polski. Spotkanie Adama z Zespołem miało miejsce na kilka godzin przed samym koncertem, członkowie Zespołu: James, Lars, Kirk oraz Robert z wielkim zaangażowaniem poznali naszego Marzyciela, rozmawiali z nim, wypytywali m.in. o jego zainteresowania, a także ulubioną piosenkę zespołu Metallica. Adam, jako ogromny i prawdziwy fan ich muzyki, nie potrafił wskazać tej jednej jedynej piosenki, co było dla nich zrozumiałe. Chłopaki z Zespołu zrobili sobie również z naszym Marzycielem zdjęcia oraz podpisali płyty, książki, które Adam miał ze sobą. Spotkanie to niewątpliwe było wspaniałe, w jego trakcie naszemu Marzycielowi nie schodził uśmiech z twarzy, mógł on bowiem poznać i na żywo porozmawiać ze swoimi Idolami. Jestem jednak pewna, że dla Zespołu również była to ogromna przyjemność, gdyż mogli poznać tak wspaniałego młodego mężczyznę jak Adam.

Następnie uczestniczyliśmy w koncercie Zespołu, podczas którego Metallica zaprezentowała zarówno utwory z najnowszej płyty, jak również ich największe przeboje sprzed lat, które Adam znał na pamięć. Jednak największą atrakcją koncertu było wykonanie przez dwóch członków Metalliki coveru piosenki "Wehikuł czasu" grupy Dżem, który wraz z Zespołem śpiewał każdy obecny na sali, również nasz Marzyciel wraz ze swoimi bliskimi. Po koncercie Adam nie krył radości, że jego ogromne marzenie się spełniło, ponadto poznał on również osobiście swoich Idoli, czego nigdy nie zapomni.  

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym marzenie Adama mogło się spełnić, przede wszystkim menadżerowi zespołu Metallica, jak również samemu Zespołowi! Jesteśmy pewni, że ta moc spełnionego marzenia do was wróci!   

Kochany Adamie, Tobie również należą się podziękowania – dziękujemy Ci, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i samych pięknych chwil w życiu. Nigdy nie przestawaj marzyć!