Dzisiejszego dnia odwiedziliśmy z niespodzianką naszego Marzyciela Kubę, który nic nie wiedział o naszej wizycie. Wchodząc do pokoju Kuby razem ze wsparciem ze strony Ligii Superbohaterów widzieliśmy niemałe zaskoczenie na twarzy naszego Podopiecznego. Widząc w swoim pokoju bohaterów moich ulubionych filmów pewnie też byłabym w ogromnym szoku.

A w odwiedziny do Kuby wybraliśmy się w celu spełnienia jego marzenia, które brzmiało: dostać zestaw klocków Lego z serii Star Wars „Gwiazda Śmierci”. Dzięki naprawdę niesamowitym ludziom udało nam się zdobyć klocki Lego w miesiąc od pierwszego spotkania z Kubą, kiedy to rozpoznaliśmy jego marzenie.

Gdy tylko Kuba otworzył tajemnicze pudełko mogliśmy zobaczyć radość na jego twarzy. Od razu zaczął oglądać zawartość opakowania, w którym znalazło się wiele woreczków z klockami Lego i wielka instrukcja, która zawierała dokładny opis w jaki sposób należy układać ten zestaw. Jestem pewna, że już po naszym wyjściu Kuba wziął się za układanie swojego wymarzonego modelu.

Dzisiejsze spełnienie marzenia Kuby wypadło nie tylko w pobliżu świąt, ale również jego urodzin, które będzie obchodził już za dwa dni.

W związku z tym życzymy Ci Kubo wszystkiego najlepszego! Byś spełniał kolejne swoje marzenia i by uśmiech pozostał na twojej twarzy jeszcze długo po skończeniu układania nowego zestawu klocków Lego „Gwiazda Śmierci”. I pamiętaj, by nigdy nie przestawać marzyć!