Biało-czerwone to barwy niezwyciężone! Polska golaaaa!!! Z takimi przyśpiewkami kibica na ustach spotkałam się pewnej czerwcowej niedzieli z naszym Marzycielem, Kamilem oraz Jego rodzicami przed Stadionem Narodowym w Warszawie. Chłopiec już wiedział jak wyjątkowy to będzie dla niego dzień, ponieważ Jego buzię zdobił szeroki uśmiech i błyszczące z emocji oczy. Radości dodał mu prezent, który otrzymał czyli koszulkę w barwach narodowych z Jego imieniem.

Po przekroczeniu wejścia na stadion, zostaliśmy zaprowadzeni na ławki rezerwowych. Ach, cóż to był za entuzjazm Kamila, że swoich ulubionych piłkarzy będzie mógł zobaczyć z poziomu murawy i że będą tak blisko. Podczas oczekiwania na wejście piłkarzy Kamil był bardzo podekscytowany i bez przerwy opowiadał ciekawostki o piłce nożnej i zawodnikach. Mówił o tym jak z dziadkiem ogląda mecze i nie mógł już doczekać się chwili gdy opowie mu o wszystkim i pochwali się tym, że spotkał się z Reprezentacją Polski. W końcu są! Wyszli na murawę! Ponad 20 Polaków grających w barwach narodowych tu, obok nas! Jutro rozegrają prawdziwy mecz dla tysięcy kibiców, a dzisiaj za to będą trenować a wszystkiemu będzie mógł przyglądać się wyjątkowy chłopiec, który z całą pewnością jest ich największym fanem. Gdy rozpoczął się trening, Kamil komentował każde zagranie, podanie, ruch piłkarza. Jego słowa przy tym były pełne emocji, a uśmiech na twarzy chłopca nie znikał nawet na chwilę. Tym co najbardziej nas zachwyciło to to, że Marzyciel znał każdego piłkarza, jego osiągnięcia, klub, cechy charakterystyczne gry! Coś niesamowitego!

Po zakończonym treningu część piłkarzy wyszła do Nas przywitać się i zrobić zdjęcia. Wtedy to Kamil lekko się zawstydził by po chwili z podwójnym entuzjazmem pozować do zdjęć. Gdy już musieliśmy opuścić Stadion Narodowy, chłopiec posmutniał, że ten cudowny czas tak szybko minął. Po chwili za to uśmiechnął się tęsknie i obiecał nam a tym bardziej sobie, że jeszcze tu wróci i sam zagra w barwach Polski. 

Kochany Kamilu, jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy dzielić z Tobą radość i być przy spełnieniu tego wyjątkowego marzenia. Trzymamy także kciuki aby dalsze plany i marzenia zostały zrealizowane, a o Twojej obietnicy będziemy pamiętać.