W czwartkowe popołudnie wolontariusze z Gorzowa Wlkp. wybrali się do Drezdenka, żeby spełnić marzenie swojej podopiecznej. Zuzia uwielbia zwierzątka, stąd wręczenie wymarzonego różowego laptopa w białe kropki z naklejką pieska odbyło się w Muzeum Puszczy Drawskiej i Noteckiej im. Franciszka Grasia. Dzięki pomocy niezastąpionej pani przewodnik i jej pomocnika - wolontariusza Grzegorza, Zuzia mogła zobaczyć i zrobić sobie zdjęcie z ulubionymi zwierzątkami. Oczywiście przed przybyciem Zuzi, zieloni pomocnicy ukryli drobne upominki, dzięki którym Zuzia coraz bardziej zbliżała się do głównej niespodzianki.

Zuzia to bardzo bystra dziewczynka, więc bez problemu odnalazła liska, siedzącego w ulubionym koszyku kotka. Zuzia obiecała, że zaopiekuje się liskiem, aby nie czuł się samotny. W kolejnym miejscu Marzycielka znalazła bajki, które z pewnością uprzyjemnią jej wolny czas. Dziewczynka spotkała również ptaszka pilnującego przedostatni prezent. Ochoczo przerwała papier, z którego wyłoniły się czerwone słuchawki i myszka do komputera. Przewodnicy zaprowadzili Zuzię z mamą, aby pokazać im przepiękną choinkę. Tam spotkali wolontariuszki fundacji. Dziewczynka była w szoku - wszystko stało się jasne dla naszej wspaniałej Marzycielki. Bardzo delikatnie rozerwała papier, tak aby nie uszkodzić pakunku. Jej oczom ukazał się wymarzony różowy laptop. Zuzia przyznała, że jest on taki sam, jaki narysowała podczas poznawania marzenia. Ostatnią niespodzianką był różowy tort, który dziewczynka otrzymała od kadry muzeum.

Dziękujemy serdecznie pracownikom Muzeum Puszczy Drawskiej i Noteckiej im. Franciszka Grasia, dzięki którym marzenie Zuzi zyskało wspaniałą oprawę. Dziękujemy również gościom weselnym Agaty i Waldemara, którzy zasponsorowali nakrapiany laptop dla małej Zuzanny.