W mroźny styczniowy poranek stanęłyśmy przed blokiem Szymona wraz z trzema przedstawicielami firmy CENEGA – naszego sponsora. Okazało się, że czeka nas wchodzenie po schodach na 4 piętro, a pudło z prezentem do najlżejszych nie należało.

Jako, że wszystko miało być niespodzianką my weszłyśmy pierwsze.

Rodzice Szymona przywitali nas po królewsku. Od razu poczuliśmy się jak w domu. Wręczyłyśmy Szymonowi „prezent na zachętę” czyli grę, w którą będzie mógł grać na swoim nowym komputerze. Obdarowałyśmy również upominkami młodsze siostry Szymona, które bardzo się ucieszyły.

Tuż za nami weszli przedstawiciele sponsora z wielkim, pięknie zapakowanym prezentem. Szymon spodziewał się komputera do gier. Ale gdy zaczął rozpakowywać pudło „wyskoczyły” z niego najpierw profesjonalna klawiatura oraz zaawansowany technologicznie monitor! Taka niespodzianka od sponsora. Ponieważ firma CENEGA zajmuje się sprzedażą gier komputerowych, dodali również do prezentu 4 gry. Szymon nie ukrywał zaskoczenia i zadowolenia. Uśmiech nie schodził z twarzy wszystkich członków rodziny, no i z naszych oczywiście też nie. Pracownicy firmy Cenega nie zapomnieli też o siostrach Marzyciela – dziewczynki też dostały upominki.

Ponieważ przedstawiciele sponsora byli specjalistami od gier komputerowych i sami z zamiłowania grali w różne gry, świetnie nawiązali kontakt z Szymonem. Rozmawiali o grach, o nowościach w branży i o tym jak lubią spędzać czas w wirtualnym świecie.

Nadszedł czas na zamontowanie sprzętu. Dobrze, że pojechali z nami mężcznyźni-Panowie wzięli się do pracy i podłączali sprzęt, a my w między czasie zjadłyśmy poczęstunek przygotowany przez rodziców Szymona i pogawędziłyśmy z całą jego wspaniałą rodziną My w między czasie zjadłyśmy poczęstunek przygotowany przez rodziców Szymona i pogawędziłyśmy z cała jego wspaniałą rodziną.

Tego Samego dnia Szymon odpalił pierwszą grę na swoim nowym komputerze

Bardzo dziękujemy rodzicom Szymona za wspaniałe i ciepłe przyjęcie oraz Szymonowi za umożliwienie nam przywołania uśmiechu na jego twarzy. Dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i pomóc Ci spełnić Twoje marzenie.

Dziękujemy również sponsorowi, firmie CENEGA, bez którego ten dzień nie mógłby się udać oraz za wielkie zaangażowanie pracowników obecnych przy realizacji marzenia-bez was Szymon nie skorzystałby z nowego sprzętu przed powrotem do szpitala, bo dla nas kilka kabli do podłączenia mogłoby się okazać kilkoma kablami za dużo. Jesteście wspaniali!

To był wyjątkowy dzień.

Uwierzcie w marzenia!!! Na nie nigdy nie jest za późno.