Niedzielny gorący wrześniowy dzień to idealny czas na spełnienie marzenia. Tym bardziej jeśli chodziło o Roksanę, naszą Marzycielkę, która marzyła o kinie domowym z telewizorem.

Roksana bardzo chciała oglądać filmy przyrodnicze i rozgrywki sportowe na dużym ekranie u siebie w pokoju. Wiedziała, że dzień spełnienia jej marzenia jest blisko, ponieważ rodzice z tej okazji, postanowili wyremontować i odświeżyć jej pokój, a w międzyczasie do domu przyjechał kurier z ogromnymi pakunkami, którymi same nie dałybyśmy radę przetransportować. Roksana dzielnie, ale z niecierpliwością czekała na oficjalne rozpakowanie i spełnienie jej marzenia. Bardzo się ucieszyła na nasz widok. My też wiedziałyśmy, że sprawimy jej ogromną radość. Na początek przekazałyśmy Roksanie upominki od sponsora jej marzenia – firmy MetLife i jednej z naszych wolontariuszek. Po tym przemiłym wstępie, szybko rozpakowałyśmy telewizor. Teraz czekało nas „tylko”  podłączeniu telewizora i kina domowego. Zajęło nam to chwilę, ale pod koniec dnia Roksanka mogła już cieszyć się oglądaniem swoich ulubionych programów. 

Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia, była wizja obejrzenia serialu „Ranczo” i chrupania własnoręcznie przygotowanego popcornu.

Gorąco wierzymy w to, że chociaż na chwilę Roksana  zapomniała o zmaganiach z chorobą.               

Chcieliśmy serdecznie podziękować firmie MetLife, która ufundowała Roksanie kino domowe wraz z telewizorem. Jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Nigdy nie przestawajcie marzyć!