Razem z Asią i Moniką miałyśmy zaszczyt spełnić przepiękne marzenie Julki o otrzymaniu wymarzonej przyjaciółki lalki Mariolki. Wyposażone w wymarzoną lalkę udałyśmy się w podróż pociągiem do Elbląga. Pod mieszkaniem Marzycielki spotkałysmy się z Moniką, która z kolei dostarczyła wózek, łóżeczka i akcesoria takie jak na przykład ubranka. Wzięłam na ręce lalkę Mariolkę i zapukałam do drzwi naszej Julki. Dziewczynka na początku bardzo się nas wstydziła, ale widać było, że Mariolka bardzo się jej spodobała. Po jakimś czasie Julka nieśmiało zaczęła podchodzić do lalki, a potem zaczęła się nią bawić! Wkładać do łóżeczka, karmić. Kazała nam ją przebierać, usypiać…  Powoli się z nią zaprzyjaźniała i jesteśmy pewne, że będzie to długa i trwała przyjaźń. Tego własnie Marzycielce życzymy! Uroczyście odczytałyśmy dyplom spełnionego marzenia i zrobiłyśmy pamiątkowe zdjęcia. Kiedy odchodziłyśmy Julka bawiła się z wymarzoną lalą.

Kochana Juleczko! Nigdy nie przestawaj marzyć, bo jak sama widzisz marzenia naprawdę się spełniają. :) Marzycielko, wszystko zaczyna się do marzeń. :)

Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy zaufali nam  wzięli udział w zbiórce pieniędzy na portalu SiePomaga.pl. Dziękujemy, że tak wiele osób, tak jak my, wierzy w siłę i magię marzeń. J Dzięki Państwu nasza praca ma sens! Dziękujemy!