Wiele było łez szczęścia i wzruszenia w ostatnią wakacyjną sobotę w domu Radka. Chłopca zastaliśmy odświętnie ubranego na kanapie, gdzie od rana czekał na swojego nowego czworonożnego przyjaciela. Zanim piesek dotarł do nas wraz z państwem Martą i Łukaszem Szopian z hodowli Sayavi Labladors, Radek pokazał nam wyprawkę dla swojego wymarzonego pupila oraz opowiedział, jak będzie się nim opiekował. To wspaniały odpowiedzialny młody człowiek, który bardzo rozsądnie mówił o opiece nad pieskiem - nie mieliśmy więc wątpliwości, że mały brązowy labrador trafił do dobre ręce. Radek odpakował otrzymane od nas prezenty - książki o opiece na szczeniakami oraz o tym, jak odczytywać, co pies chce nam przekazać i bardzo przypadły mu one do gustu. Rozmowy o piesku przerwał przyjazd najważniejszych, najbardziej wyczekiwanych gości...

Pani Marta weszła do pokoju z małą brązową kuleczką i spytała Radka czy na takiego pieska czeka. Naszemu Marzycielowi załamał się głos i z nieskrywanym wzruszeniem wyciągnął rączki, aby po wielu tygodniach oczekiwania przytulić swojego wymarzonego przyjaciela :) Była to bardzo wzruszająca chwila dla nas wszystkich. Roki - bo takie imię otrzymał piesek - od razu wyczuł, kto będzie jego panem i wesoło baraszkował na kanapie obok Radka, podgryzając wszystko dookoła. Pani Marta i Pan Łukasz wyjaśnili Radkowi, jak dbać o Rokiego i już za chwilę piesek pałaszował ze smakiem pierwszy posiłek w swoim nowym domu.

Niezwykle uroczystą chwilą było wręczenie Dyplomu Spełnionego Marzenia. Radek z uwagą słuchał każdego słowa i z ogromnym uśmiechem na twarzy obiecał, że nigdy nie przestanie marzyć. Znów popłynęły łzy, były wspólne zdjęcia, uściski i prezenty - Radek przygotował dla Pani Marty i Pana Łukasza piękny rysunek, oczywiście z brązowymi labradorami :)

"To najlepszy dzień w moim życiu" oraz "Mój piesek jest milion razy fajniejszy niż sobie wyobrażałem" to najpiękniejsze słowa, które usłyszeliśmy tego dnia od naszego Marzyciela. Niezwykle cieszymy się, że wspólnie z hodowlą Sayavi Labladors mogliśmy wywołać uśmiech na twarzy tak dzielnego chłopca, jakim jest Radek :)

Zapraszamy do obejrzenia niezwykle wzruszającego filmiku z pierwszego spotkania Radka ze swoim nowym przyjacielem Rokim :)