Na to spełnienie czekaliśmy wszyscy z zapartym tchem, od dawna!
Poniedziałkowym popołudniem odwiedziliśmy z Adamem i Michałem Eryka w Opolu Lubelskim, chłopiec został uprzedzony o wizycie. Po wymianie grzeczności i zapoznaniu się z rodziną Eryka, przekazaliśmy mnóstwo pakunków! Szczerze mówiąc, musieliśmy jechać SUVem ze złożonymi tylnymi siedzeniami, by zmieściły się nam prezenty w bagażniku! Eryk marzył o symulatorze do gier, jest totalnie zakochany w driftingu i innego rodzaju wyścigach.

Eryk skończył drugiego maja siedemnaście lat, jak to prawie dorosłego mężczyzna, starał się ukryć emocje. Spod kamiennej twarzy jednak co chwilę wykradał się uśmiech zadowolenia. Te mikrouśmiechy znaczyły dla nas naprawdę wiele :) Wynagrodziły milionkrotnie nasze starania, by marzenie było spełnione w taki sposób o jakim marzył chłopiec.
Eryk nie chciał rozpakowywać przy nas pakunków, wolał zrobić to ze starszym bratem w domu, gdzie mógłby od razu poskładać sprzęt. Nie byliśmy zaskoczeni, stoicyzm chłopca sugerował praktyczne rozwiązania :D

By uczcić tę podniosłą chwilę, zaprzyjaźniony cukiernik (któremu gorąco dziękujemy!) upiekł dla Eryka tort, robiący na wszystkich ogromne wrażenie. Był to KinderTort, a Eryk trafnie zauważył, że to chyba jedyny smak który każdy kocha :)

W spełnienie marzenia Eryka zaangażowani byli wolontariusze z wrocławskiego oddziału Eurobanku, gdyby nie oni, marzenie nie mogłoby zostać tak pięknie oprawione! Współpraca na najwyższym poziomie, choć dzieliły nas spore odległości! Pani Magdalena, Pani Anna, Pan Piotr i Pan Michał stanęli na wysokości zadania. Zatrzęśli Światem u podstawy i przygotowali film specjalnie dla Eryka z pozdrowieniami  od Reprezentacji Polskiej na Żużlu oraz Panów Krystiana Pieszczka, Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika, Daniela Kaczmarka, Kacpra Woryny, Grzegorza Zengoty i Pana Szymona Woźniaka. Wspaniałe zaskoczenie! Bardzo dziękujemy za słowa wsparcia i zaangażowanie! Ale to nie koniec! Wrocławski Zespół ds. Spełniania Marzeń wpadł na wiele cudownych pomysłów oprawy marzenia. Eryk w prezencie od wolontariuszy dostał również vouchery na co-drive na torze wyścigowym samochodami o których marzy :)

Dziękujemy Ci Eryku, że mogliśmy spełnić twoje marzenie!
Serdecznie pragniemy podziękować wolontariuszom z wrocławskiego Eurobanku oraz darczyńcy - Eurobankowi za okazane serce i tak wielką i kreatywną pomoc w organizacji tej pięknej chwili. Jesteście niesamowici! Bardzo się cieszę, że miałam okazję Was poznać i z Wami współpracować!

Relacja:

Magda D.