W niedzielę, razem z Panią Grażyną - przedstawicielką Firmy MetLife, dzięki której mogliśmy zrealizować marzenie Zuzi, wybrałyśmy się do Przetoczyna spełnić marzenie dziewczynki. Zuzia to urocza, śliczna Marzycielka, która uwielbia śpiewać, tańczyć, rysować, a nade wszystko bawić się na świeżym powietrzu razem ze młodszym braciszkiem i kuzynkami. 
 
Rodzice Zuzi nie powiedzieli dziewczynce, że właśnie dzisiaj spełni się jej największe marzenie, a w ogródku stanie wymarzony plac zabaw. Jednak Zuzia podglądała prace stawiania placu zabaw i kiedy nas tylko zobaczyła, od razu wiedziała,co się święci :-) I nie mogła się doczekać! W ogóle się jej nie dziwimy - przecież za chwilę będzie mogła się bawić na swoim nowym placu zabaw!
 
Kiedy nadszedł ten moment, Zuzia od razu podbiegła do placu zabaw, weszła do domku (gdzie jak później mówiła, będzie spała i jadła :) ), zaczęła się huśtać i wchodzić na ściankę. :) Morze radości bijące od Zuzi, zalało nas Wszystkich. To wspaniałe widzieć uśmiech dziecka, jego radość, zafascynowanie i słyszeć odpowiedź, że to tak, to dokładnie taki plac zabaw sobie wymarzyła Zuzi i dokładnie z taką zjeżdżalnią - różową. :) 
 
Po odczytaniu dyplomu spełnionego marzenia, Zuzia pobiegła do domu.. po lalkę, którą od razu wsadziła na huśtawkę. W końcu lalka - "dzidzia" też chce skorzystać z marzenia :))
 
Kochana Zuziu - dziękujemy Ci za tak wspaniałe spotkanie z Tobą, za Twoją radość i za piękne marzenie. Tej niedzieli spełniałaś swoje marzenie, a plac zabaw z pewnością dostarczy wiele radości Tobie i Twoim bliskim. Nigdy, Zuzia, nie przestawaj marzyć! 
 
Z całego serca dziękujemy Firmie MetLife za pomoc i spełnienie marzenia, za wyczarowanie uśmiechu, za dobre serce. Dziękujemy!