Mateusz uwielbia wysokie budynki i wieże, dlatego Paryż stał się celem jego wymarzonej podróży. Już sama podróż do Paryża była dla niego niezapomnianym przeżyciem, a zwłaszcza przelot samolotem, z którego mógł wszystko obserwować. W trakcie czterodniowego pobytu w Paryżu zobaczył wiele ciekawych miejsc. Jednakże najbardziej zapadły mu w pamięć: Wieża Eiffla, budynek Montparnasse i katedra Notre-Dame. Wieża Eiffla była naprawdę wielka i zrobiła na Mateuszu ogromne wrażenie. Wrażenie zrobiła również kolejka do kasy biletowej, ale czego się nie robi, żeby wjechać na samą górę? Będąc na górze podziwiał piękną i rozległą panoramę miasta: paryskie kamienice, parki, kościoły, dzielnicę nowoczesnych biurowców i wzgórze Montmartre. Łatwo wypatrzył także Łuk Triumfalny. Równie piękny widok zobaczył z najwyższego budynku w Paryżu, tj. Montparnasse oraz z dachu Łuku Triumfalnego. Dużą frajdę sprawiło mu wchodzenie po schodach we wszystkich możliwych miejscach oraz ich liczenie (wieża katedry Notre-Dame, dach Łuku Triumfalnego) – na szczęście na wieżę udało nam się wjechać windą.
Cała wycieczka była świetnie zorganizowana i ułożona pod kątem upodobań Mateusza. Dużo jeździliśmy metrem, co również sprawiało mu ogromną radość.

Pragnę serdecznie podziękować za spełnienie marzenia mojego syna Mateusza. Jestem pełna podziwu dla bezinteresownej życzliwości wszystkich osób z Fundacji Mam Marzenie, a w szczególności Pameli. Dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki pełnej niezapomnianych wrażeń. Te chwile pozostaną na zawsze w pamięci Mateusza i mojej. 

Nie ma słów, którymi mogłabym określić wdzięczność Państwa Fundacji za tak wspaniale zorganizowaną wycieczkę. Za pośrednictwem Państwa pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Mateusza.

Te wspomnienia pozostaną z nami do końca życia - mama Mateusza.

 

   

Przyszedł czas na podziękowania. W imieniu Mateusza, jego rodziny oraz Fundacji Mam Marzenie chciałabym podziękować naszym sponsorom. Serdeczne podziękowania dla Biura Podróży „ITAKA” za tak świetną współpracę z naszą Fundacją. Z całego serca chcielibyśmy podziękować grupie wspaniałych ludzi, którzy organizując w ramach „The Noun Project” akcję „The Dream Icons” zdecydowali się wesprzeć naszą Fundację w taki ciekawy sposób. Dziękujemy również Panu Jerzemu i wielu, wielu innym osobom, dzięki którym spełnienie marzenia Mateusza stało się realne.

Dziękujemy, że pozwoliliście nam Państwo po raz kolejny uwierzyć, że warto mieć Marzenia!