Piękną słoneczną sobotę najlepiej wykorzystać na spełnianie marzeń, dlatego wraz z Ewą wsiadłyśmy do samochodu i wybrałyśmy się do naszego Marzyciela Karolka. Pod Jego domem spotkałyśmy Monikę i Marcina, którzy wraz z grupą swoich przyjaciół postanowili spełnić marzenie chłopca.

Marzyciel kiedy tylko zobaczył nas przez okno z uśmiechem przybiegł i pomógł wnieść olbrzymi pakunek.  Kiedy odpakowaliśmy papier okazało się, że w środku jest wielka koparka o której marzył Karolek. Zanim jednak chłopiec mógł wsiąść na swój nowy pojazd, wszyscy razem zaczęliśmy go skręcać, co było dużym wyzwaniem.   Mimo wielkich chęci okazało się, że tylko Karolek z Marcinem radzą sobie z tym zadaniem . Kiedy czekaliśmy na efekt końcowy, chłopiec zabrał nas w podróż na Marsa statkiem kosmicznym, za który posłużyło wielkie pudło. Gdy wróciliśmy z powrotem na Ziemie okazała się, że koparka jest już gotowa.  Przyszedł czas ją wypróbować. Nie mogliśmy się nadziwić jak sprawnie nią operuje nasz Marzyciel. Bez najmniejszego problemu uruchomił swój nowy pojazd i jeździł z tak wielką łatwością jakby robił to od zawsze J.  

To nie był jednak koniec atrakcji. Monika ,Marcin i ich przyjaciele przygotowali jeszcze wiele prezentów dla Karolka. Zestaw naklejek z dinozaurami, koszulki z dinozaurami, bluzę z dinozaurem i dużo innych zabawek, w których motyw przewodni były dinozaury, które Karolek po prostu uwielbiaJ

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Przyszedł czas na pożegnanie, a Karolek po tak wielu wrażeniach musiał odpocząć.  Każdy wie, że jazda koparką jest bardzo męcząca J

Karolku jesteś wspaniałym, pełnym energii chłopcem, zarażającym wszystkich w koło swoim uśmiechem. Dziękujemy Ci za Twoje marzenie i pamiętaj, że wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy dużo zdrowia!

Składamy serdeczne podziękowanie nowym przyjaciołom Fundacji Mam Marzenie – grupie wspaniałych ludzi, którzy wiedzą jak ważne w życiu są marzenia  i postanowili docenić ich siłę.  DZIĘKUJEMY!