Po południu wyruszyliśmy z Poznania spełnić marzenie Kini, do ostatniego momentu nie wiedziałyśmy jak się nasze losy potoczą. Marzeniem Kini było spotkanie się z Violettą podczas Jej koncertu, nie było to łatwe marzenie, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Po pierwszym spotkaniu z Kingą wiedziałyśmy, że jest to dla Nas duże wyzwanie. Wtedy nie zdawałyśmy sobie jeszcze sprawy, że jest szansa, aby Argentyńska gwiazda wystąpiła w Polsce i nie musimy wyjeżdżać za granicę, gdzie koszty takiego marzenia znacznie wzrastają. Jednakże zostałyśmy bardzo miłe zaskoczone, ponieważ okazało się, że Violetta będzie miała, aż 4 koncerty w Polsce.

Przy pomocy The Walt Disney Company Polska oraz dzięki drobnym wpłatom prywatnych osób, udało Nam się w pełni spełnić marzenie dziewczynki. Po południu wyruszyliśmy do Łodzi na koncert, wyposażeni w płyty CD staraliśmy się wczuć w klimat koncertowy jeszcze przed występem. 

Dziewczynka była lekko poddenerwowana, jaki będzie koncert, czy będzie pełna obsada itp. Głównym marzeniem KINGI było spotkanie z Violettą prywatnie, jednak tego nie mogliśmy obiecać, że uda Nam się coś takiego załatwić, ale po raz kolejny udowadniamy, że warto marzyć, bo marzenia się spełniają.

Sama, jako wolontariusz zostałam poinformowana, że niestety nie ma możliwości spotkania się z Gwiazda, ponieważ dzisiaj ma bardzo napięty grafik, 2 koncerty, dużo nagrań dla telewizji. Dlatego też poinformowałam o tym fakcie mamę, nawet Kini już nie informowaliśmy, ponieważ nie chcieliśmy Jej rozczarowywać. 

Koncert był bardzo długi, ekipa przygotowała mnóstwo atrakcji, trwał on około 1.5h, mnóstwo dziewczynek, które przepięknie śpiewały acapella, byłam bardzo zaskoczona jak i pewnie sama Violetta, jak im to pięknie równo wychodziło. Grupa dwa razy bisowała, było pięknie i kolorowo, pod sam koniec zostało puszczone konfetti i cała sala została wypełniona serduszkami. Do ostatniego momentu, żadna z Nas nie miała pojęcia, że spotkanie z Violettą, nie skończy się tylko na słuchaniu koncertu. Na sam koniec podszedł do nas ochroniarz, który poinformował Nas, że Kinia jest zaproszona na backstage. Obie wraz z mamą ze wzruszenia zaczęłyśmy płakać, łzy po prostu same cisnęły się z oczu.

Na backstage’u Violetta okazała się bardzo sympatyczna i troskliwa, zainteresowała się dziewczynką i wypytywała się Kingi po angielsku ile ma lat, jaką piosenkę lubi najbardziej, jak się czuje. KINGA nie należy do osób rozgadanych, tym bardziej jak kogoś nie zna, jednak, gdy zobaczyła gwiazdę wszystko się zmieniło, śmiało odpowiadała i to jeszcze po angielsku, że Jej ulubiona piosenka jest TE QUIERO. Stwierdziłam, że była tak odważna, ponieważ Violetta nie jest obcą osoba, tylko dziewczyną, która ciągle pojawia się u nich w domu na kanale Disney channel. 

Było to króciutkie spotkanie z Martiną (Violetta) jednak ciągle dziewczyna powtarzała, że Kinga jest bardzo śliczna i bardzo ją kocha.

Z całego serca dziękujemy The Walt Disney Company Polska, za pomoc przy spełnieniu tak wyjątkowego marzenia, oraz PAŃSTWU. To również dzięki Państwu, udało się spełnić marzenie KINGI, dzięki wpłacaniu małych kwot na nasze konto. DZIĘKUJEMY!