Każda realizacja marzenia jest dla mnie magiczna i cudowna.

Właściwie właśnie o to chodzi w Naszej pracy aby każdy taki dzień był najcudowniejszym i najwspanialszym w życiu dziecka, którego marzenie spełniamy. Marzenie Oliwki spełniliśmy podczas Ogólnopolskiego Dnia Marzeń w Naszym Oddziale. Realizacja odbyła się pod koniec trwania imprezy. Wtedy zaprosiliśmy Oliwię i Julkę na scenę. Julka to także nasza podopieczna, której marzenie zostało spełnione wraz z marzeniem Oliwki. Przejdźmy do rzeczy. Na scenie na dziewczynki czekało ogromne zielone pudło przewiązane czerwoną wstążką. Zadaniem dziewczynek było otwarcie tego wielkiego prezentu co było nie lada wyzwaniem;) Kiedy nasze marzycielki odwiązały wstążkę, wieko pudła uniosło się do góry….i mnóstwo balonów „powędrowało” do nieba;) Wrażenia, które malowały się na twarzach Julki i Oliwki były bezcenne. No ale czas zajrzeć do środka;) Przewróciliśmy pudło aby dziewczynki mogły zobaczyć co tam dla nich ukryliśmy. Szperając dziewczynki znalazły swoje „marzenia”- każda z nich marzyła o własnym laptopie. Nasze młode damy były zachwycone;) Chciałabym aby ten dzień zapisał się ich pamięci i był ważnym elementem w układance ich życia. Oliwko cieszę się, że mogłam uczestniczyć w realizacji Twojego największego marzenia-dla mnie był to także wielki i ważny dzień.

Za pomoc w realizacji marzenia dziękuję cudownej firmie Henwar. Pani Aniu i Panie Pawle-teraz kilka słów do Państwa. To dzięki Wam spełniliśmy marzenia dziewczynek.

Jesteśmy wdzięczni, że często możemy liczyć na Wasze wsparcie i pomoc. Dziękuję, że byliście z nami w ten uroczy dzień. Dziękuję także Kasi, Natalce i Milenie oraz wszystkim wolontariuszom fundacji „Mam Marzenie” za czuwanie nad przebiegiem realizacji