16.02.2012r- ta data z pewnością pozostanie na długo w pamięci naszej marzycielki Roksany. W to bowiem czwartkowe popołudnie nadszedł wyczekiwany moment- spełnienie marzenia, jakim był różowy laptop z dostępem do Internetu.

Razem z dwiema Magdami wybrałyśmy się do DSK na umówione spotkanie z Marzycielką i jej mamą. Z chwilą gdy weszłyśmy na salę wnosząc wielkie (oczywiście różowe ) pudełko, na twarzy małej Roksanki zagościł promienny uśmiech. Dziewczynka, początkowo nieco zawstydzona, z wielkim zaciekawieniem zabrała się za rozpakowywanie prezentu. Z niewielką naszą pomocą udało się otworzyć pakunek i... oto jest! Piękny, różowy laptop, dokładnie taki jaki zażyczyła sobie nasza Marzycielka. Ale co się okazało... to nie koniec prezentów! Na Roksankę czekały jeszcze dodatki do komputera takie jak różowa myszka, pendrive, torba i podkładka pod laptopa a także bezprzewodowy Internet. Zachwycona dziewczynka od razu uruchomiła sprzęt chcąc pokazać nam swoje ulubione gry na portalach internetowych. Radości nie było końca! Co więcej, to nie był finał atrakcji. Tego bowiem dnia zorganizowano w szpitalnym holu karaoke dla dzieci i ich rodziców. Ze względu na ograniczenia czasowe niestety nie mogłyśmy wziąć udziału we wspólnej zabawie. Dlatego też pożegnałyśmy się z Marzycielką, wręczając Jej na koniec dyplom.

Chyba żadna z nas nie miała wątpliwości, iż marzenie dziewczynki zostało spełnione.

 

A wszystko za sprawą dobroduszności Pana Jarka, który zechciał wspomóc finansowo urzeczywistnienie marzenia Roksany!!!

W imieniu swoim, Marzycielki i jej rodziców oraz pozostałych wolontariuszy, pragniemy złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowania za szlachetny gest!

 

Relacja: Magda H.