W sobotni poranek wyruszyliśmy wraz z Krystianem z Lublina, w kierunku domu naszej Marzycielki. W porozumieniu z jej Mamą, panią Anetą, ustaliłyśmy, że Agatka będzie wiedziała o naszym przyjeździe, ale bez informacji o spełnieniu marzenia. Chciałyśmy w ten sposób zrobić jej niespodziankę :)

 

Kiedy byliśmy już na miejscu, przywitaliśmy się z rodziną, weszliśmy do domu i dopiero po kilku minutach rozmowy i lekkim zdezorientowaniu Agatki, wyznaliśmy, dlaczego tak naprawdę przyjechaliśmy :)

Dopiero wtedy Agatka odetchnęła z ulgą i już wszyscy razem poszliśmy do samochodu, żeby przynieść "to najważniejsze". Tata Agatki i Krystian wnieśli duuuuży telewizor, a my z dziewczynką dodatki, czyli dekoder i dvd. Oczywiście, jak to przy takim marzeniu, na efekt trzeba było trochę zaczekać.

Dziewczynka razem z Krystianem otwierała kolejne wielkie pudła, wyciągając wspaniałe sprzęty, a Krystian próbował to wszystko jakoś ze sobą połączyć. Na początku trzeba było wynieść stary telewizor, żeby stworzyć miejsce dla nowego, a później odnaleźć się we wszystkich kablach, wtyczkach i trzech pilotach!!! :) Krystian dzielnie zmagał siś z nowinkami technicznymi i instrukcjami obsługi, a my czekałyśmy, kiedy w końcu będzie można coś obejrzeć. Na szczęście na ten moment nie trzeba było czekać aż tak długo i udało się obejrzeć kawałek bajki na dvd. W międzyczasie Mama Agatki poczęstowała nas pysznym sernikiem, a później także obiadkiem, za który serdecznie dziękujemy :)

Krystian i Tata Agatki po konsultacjach, doszli do wniosku, że do prawidłowego działania całego sprzętu, a szczególnie telewizji cyfrowej potrzebne będzie jeszcze dodatkowe urządzenie. Dobrze, że mężczyźni znają się na takich elektronicznych sprawach ;)

Kiedy już wszystko było na swoim miejscu, okazało się, że przez telewizor można korzystać także z internetu, a więc jego jakoś jest naprawdę wysoka. Po złożeniu pudełek i zebraniu potrzebnych dokumentów zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć. Nie obyło się oczywiście bez zdjęcia w okularach do oglądania filmów w jakości 3D, które również były dołączone do zestawu. Wręczyliśmy Agatce Dyplom Spełnionego Marzenia i powoli zebraliśmy się do drogi powrotnej. Na koniec dostaliśmy jeszcze po kawałku sernika do domu od Rodziny Agatki i z poczuciem kolejnego spełnionego marzenia wróciliśmy do Lublina.

 

 

Mamy nadzieję, że telewizor i dvd będą Ci długo służyły i przyniosą miłe chwile Agatko :)

 

 

Wielkie podziękowania kierujemy sponsorowi marzenia, którym jest firma Philips.

Dzięki Państwu udało nam się spełnić kolejne marzenie naszej podopiecznej,

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów! Dziękujemy!!!

 

 

Relacja: Agata W.