Ten dzień zapowiadał się od samego początku wyjątkowo, ponieważ przed południem przygotowywaliśmy się aby spełnić marzenie sześcioletniej Izy.  Gdy już się wszyscy spotkaliśmy się w ustalonym miejscu, a była nas liczna grupka osób, nadmuchaliśmy balony, przebraliśmy w stroje okazało się, że przy spełnianiu marzenia będą też goście z telewizji i gazety.

         Scooby Doo, Mikołaj oraz Pani Dyrektor Przedszkola, Pani Dyrektor Szkoły, Ksiądz i Panie Nauczycielki w ten piękny mikołajkowy dzień przygotowali Izie niemałą niespodziankę, ale od początku...

         Pierwszy z Izą przywitał się Scooby Doo dziewczynka strasznie się ucieszyła na jego widok, później Mikołaj z prezentami, następnie zaś cała dyrekcja, nauczycielki, których nie mogło zabraknąć w tym wyjątkowym dla Izy dniu. Wszyscy złożyliśmy Marzycielce  życzenia i obdarowaliśmy ją prezentami. Każdy z nas ucieszył się na widok uśmiechniętej dziewczynki, w końcu taki dzień jest raz w życiu. Mała dostała różne prezenty gry, zabawki, zdjęcie klasowe, ale najbardziej zachwycała się wymarzonym różowym laptopem, który był w komplecie z różowa myszka i oczywiście z różowa torba. Iza od razu z uśmiechem odpaliła laptopa podłączyła sama myszkę i włączyła ulubioną grę. Dziewczynka była tego dnia najjaśniejszą gwiazdką, udzieliła wywiadu, opowiadając o swoim marzeniu, które właśnie się spełniło.

          Cały czas, gdy trwała impreza, Marzycielka bawiła się laptopem, sprawdzała jego możliwości, zrobiła sobie zdjęcia z Scooby Doo na swoim nowym sprzęcie. Spełnianie marzenia zostanie dla mnie niezapomnianą chwilą, ponieważ nigdy nie widziałem tak uśmiechniętego, radosnego i rozpromienionego dziecka.

          Mam nadzieje, że mała uśmiechnięta Iza zapamięta ten dzień do końca życia. Ja nigdy nie zapomnę jej uśmiechu jak chyba każda z obecnych podczas spełnienia marzenia osób. Mam nadzieje że będzie miło wspominać nas wszystkich zgromadzonych w ten jakże szczególny dzień.

          Dziękujemy Tobie Izo wszyscy za to, że mogliśmy spełnić Twoje największe marzenie. Pamiętaj, że marzenia zawsze się spełniają tylko trzeba bardzo chcieć i wierzyć w nie. Miej marzenia i nie przestawaj marzyć, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się spełnią. Pozdrawiamy Cię gorąco.

 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA KIERUJEMY DO:

- p.Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 73, która koordynowała przygotowaniami i wspierała w czasie spełnienia marzenia,
- p. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 47, za nieocenioną pomoc, by marzenie mogło się spełnić,
- Księdzu, który odnalazł wymarzony różowy laptop i posiada zaskakującą wiedze z zakresu informatyki,

- wychowawczyni Izy,

- całemu Gronu Pedagogicznemu,

- wszystkim osobom, starszym i młodszym, dzięki którym mogło spełnić się marzenie Izy i które dołożyły wszelkich starań, aby ten dzień był tak piękny i niezapomniany.