W dniu 13.05 2010 spełniło się moje marzenie.

 

Wrażenia zaplanowane były od samego rana. Najpierw zobaczyliśmy (wraz z moją rodziną) jak wyglądają przygotowania do programu ,,Dzień Dobry TVN” od strony redakcyjnej. Odwiedziłem studio redakcji DD TVN, pomieszczenie do montażu przygotowywanych materiałów, pokój do obróbki dźwięku, ciekawy sprzęt komputerowy przeznaczony na potrzeby redakcyjne. Następnie mieliśmy możliwość podglądania przebiegu na żywo programu DD TVN. Zobaczyliśmy studio, poczekalnię dla gości zaproszonych do programu, poznaliśmy panią odpowiedzialną za przybycie gości zaproszonych w danym dniu, która opowiedziała nam, na czym polega jej praca. Podpatrywaliśmy panie makijażystki podczas przygotowywania gości do wejścia na wizję, samych gości zaproszonych, między innymi Annę Muchę, Katarzynę Grocholę, a także prowadzących podczas nagrania. Było to bardzo ciekawe doświadczenie. Po zakończeniu programu miałem możliwość przeprowadzenia wywiadu z prowadzącymi: Wojciechem Jagielskim i Jolantą Pieńkowską. Trochę się denerwowałem, ale myślę, że poszło świetnie. Moi rozmówcy okazali się bardzo interesującymi ludźmi o bogatych doświadczeniach zawodowych. Samo przeprowadzanie wywiadu także było dla mnie przyjemnym przeżyciem. Potem jeszcze sesja zdjęciowa z ,,moimi gośćmi” i czułem się jak gwiazdor.

 

Następnym miejscem, które chciałem zobaczyć było studio faktów i TVN 24. Oprowadzono nas po niezliczonej ilości stanowisk redakcyjnych. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób dziennikarze redagują zbierane informacje, w jaki je prezentują, nawet miałem okazję usiąść przy stole do prezentacji faktów, a także zobaczyliśmy wirtualne studio. Poznaliśmy wiele ciekawych osób, między innymi Kamila Durczoka, z którym mam pamiątkowe zdjęcie.

 

Po południu pojechaliśmy na nagranie programu ,,Szymon Majewski Show”. Przed rozpoczęciem programu miałem okazję porozmawiać przez chwilę z Szymonem siedząc na scenie na kanapach dla gości. Szymon jest bardzo miłym i przyjaznym człowiekiem, a po rozmowie z nim miałem wrażenie jak byśmy się znali od bardzo dawna. Super doświadczenie!!!

Potem usiedliśmy w pierwszym rzędzie na widowni i mogliśmy oglądać nagranie w całej okazałości. Było zabawnie jak zawsze. Zaproszeni goście w tym odcinku to Mariusz Pudzianowski i Joanna Krupa. Potem słuchaliśmy co mieli do powiedzenia ,,Wpienieni 2010”, których prowadzącym był Jan Pospieszalski (w tej roli oczywiście Szymon). Znów siedzieliśmy w pierwszym rzędzie i mogliśmy wszystko dokładnie zobaczyć i usłyszeć, a podczas emisji w telewizji zobaczyć siebie na ekranie telewizora. Również super!!!!

Po programie czekaliśmy jeszcze na Szymona, aby wziąć autograf i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. W tym czasie spotkała mnie jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie dostałem na pamiątkę bluzę Ędwarda Ąckiego, którego jestem zwolennikiem.

 

Niestety była już godzina 22.00 i koniec atrakcji.

To była niezapomniana przygoda, która zostanie w mojej pamięci na zawsze.

Dziękuję wszystkim osobom, które dołożyły wszelkich starań, abym w tym dniu poczuł się wyjątkowo i naprawdę jak w marzeniach. Każde z oglądanych miejsc było inne, na swój sposób wyjątkowe i niezapomniane.

TO NAPRAWDĘ BYŁA PRZYGODA MOJEGO ŻYCIA!!!!!

Dziękuję!!!!!

Ramówka z pobytu w TVN

Wywiad z Rafałem na żywo!!

 

Sedrecznie dziękujemy telewizji TVN i jej pracownikom, za mozliwość spełnienia marzenia Rafała.
Szczególne podziękowania dla p. Ewy Szabuniewicz, za zorganizowanie całego, wspaniałego dnia na planie
TVN-u.
Dziekujemy także osobom, które były nam bardzo przychylne i pomocne. Oto one:
p. Mariusz Cygan
p. Piotr Grawender
p. Piotr Plebańczyk
p. Piotr Zworski
p. Jolanta Pieńkowska
p. Wojciech Jagielski
p. Szymon Majewski
p. Kamil DurczokGorące podziękowania także dla firmy
Poltegor - projekt, za ogromną pomoc w podróży do Warszawy w szczególności dla:
p. Alicji Roszyk
p. Janusza Bojczuka
p. Andrzeja Zaremby
p. Grzegorza Świstaka