W słoneczne, niedzielne popołudnie odbyło się pierwsze spotkanie z naszym Marzycielem Aleksem. Było to spotkanie w formie zdalnej przez aplikację WhatsApp. W spotkaniu uczestniczył nasz Marzyciel wraz z jego mamą. W momencie uzyskania połączenia Naszym oczom ukazał się niezwykle radosny 15 letni chłopak, któremu towarzyszyła równie uśmiechnięta mama.

Od razu nawiązała się między nami nić porozumienia, a sam Aleks okazał się bardzo śmiałym w rozmowie chłopcem. Wiedział dokładnie dlaczego i w jakim celu się spotkaliśmy.

W trakcie swobodnej rozmowy dowiedziałyśmy się, że nasz Marzyciel interesuje się motoryzacją. W wolnej chwili jeździ na swoim quadzie lub pomaga rodzinie w majsterkowaniu przy aucie. Dodatkowo jak na nastolatka przystało lubi grać w gry komputerowe, a w szczególności Farming Simulator oraz Forza Horizon. W szkole jego ulubionym przedmiotem jest wychowanie fizyczne. Jego ulubioną dyscypliną sportową jest piłka nożna, w którą ochoczo gra.

Aleks wraz z mamą opowiedzieli nam o swoich dwóch uroczych pieskach, które na co dzień z nimi mieszkają i są częścią ich rodziny. Pupile tak samo jak nasz Marzyciel lubią spędzać czas na dworze i razem wszyscy biegają po podwórku.

Rozmowa trwała w najlepsze, gdy Aleks z zapałem i z dużą precyzją zabrał się do rysowania marzeń.

Aleks przejawia talent do rysowania po mamie, przyznał, że z małą pomocą mamy wygrał kilka konkursów plastycznych w szkole. Oprócz zdolności plastycznych, Aleks szczyci się zdobytymi osiągnięciami w dziedzinie fotografii. Wygrał liczne konkursy fotograficzne, a jak sam wspomniał najbardziej lubi fotografować krajobrazy i martwą naturę.

W końcu nadszedł czas, by Aleks podzielił się z nami swoim największym marzeniem. Bohater tego spotkania marzy o czarnym laptopie marki Acer Nitro 5, który posłuży mu do gier samochodowych, o których wcześniej wspominał, jak i do nauki, która aktualnie odbywa się w formie zdalnej. Wyposażony dodatkowo w klawiaturę oraz zestawem do prowadzenia pojazdu w grze, czyli kierownicę, pedały i skrzynię biegów.

Czas spędzony z Aleksem i jego mamą na wideo rozmowie minął nam błyskawicznie i w bardzo miłej atmosferze. Najważniejsze jednak, że osiągnęliśmy cel i mamy marzenie do spełnienia!! Proszę uzupełnić każdą rubrykę adekwatnie do relacji!