Pewnego wieczoru spotkaliśmy się pierwszy raz z naszą Marzycielką i jej rodzicami. Jedynie przez chwilę była dość krępująca atmosfera, bo jeden z naszych wolontariuszy wyjaśnił, że to również jego pierwsze spotkanie i tak samo się stresuje jak pozostali :)
Już po chwili wywiązała się rozmowa na przeróżne tematy, od zainteresowań Magdy, po szkołę i motoryzację, na podróżach kończąc. Atmosfera była przepełniona śmiechem i żartami. Dowiedzieliśmy się, że nasza Marzycielka uwielbia czytać książki i pochłania je każdego dnia, a jej ulubioną pisarką jest Ałbena Grabowska. Można powiedzieć, że Magda zna jej powieść "Stulecie Winnych" na pamięć, bywa na spotkaniach autorskich, a nawet jedno, na którym mieliśmy okazję pojawić się kilka dni po spotkaniu prowadziła! Magda napisała już przepis do jednej z książek kulinarnych Pani Grabowskiej "Stulecie Winnych". "Notes kulinarny". Skoro napisała przepis, to wiadome jest, że lubi gotować i piec. Jednym z wypieków poczęstowała nas podczas spotkania i śmiało możemy stwierdzić, że ciasto było przepyszne! :) Poza czytaniem Magda interesuje się polityką, a w przyszłości chciałaby studiować bibliotekoznawstwo. A o czym marzy? O tym by właśnie wydać swoją książkę! Nie możemy zdradzić o czym będzie publikacja, chociaż troszkę już na ten temat wiemy :) Z naszej strony już pierwsze rozmowy zostały przeprowadzone i recenzentem książki będzie właśnie Pani Ałbena Grabowska.

Magdo, z niecierpliwością czekamy na moment kiedy napiszesz książkę, a my będziemy mogli spełnić Twoje marzenie o jej wydaniu!

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie skontaktuj się z Sylwią Jurek pod numerem 511 553 800,

bądź mailowo sylwia.jurek@mammarzenie.org lub dokonaj wpłaty na nr konta: 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 

tytułem: Magda, wydanie książki, o. Warszawa.