Rok 2022 rozpoczął się cudownie, udowadniając, że warto wierzyć w marzenia, bo one naprawdę się spełniają, nawet jeśli początkowo wydają się trudne do zrealizowania. A więc zaczynając od początku, zaraz po nowym roku wyruszyliśmy do Kielc na spełnienie marzenia naszej Marzycielki Kingi. Kinga odkąd dowiedziała się, że jej marzenie – spotkanie z YouTuberką Hejka Tu Lenka zostanie spełnione nie mogła powstrzymać swojej radości, skakała ze szczęścia, a uśmiech nie schodził z jej twarzy, zarażając nim kolejne osoby. Zaczęła odliczać dni do spotkania skreślając je na kartkach kalendarza, a w nocy przed spotkaniem z wrażenia nie mogła zasnąć.

 

Na ten wyjątkowy dzień dawkowaliśmy wrażenia naszej Marzycielce. Pierwszym prezentem tego dnia, który dostała już w samochodzie jako oprawę marzenia, była laleczka L.O.L Surprise oraz zestaw do malowania. Po reakcji Kingi widać było, że prezent trafiony, a część drogi zleciała na odpakowywaniu niespodzianek. Kinga w trakcie podróży wielokrotnie dopytywała nas, gdzie odbędzie się spotkanie. Była przekonana, że spotkamy się w przydrożnej kawiarence. Ku jej zdziwieniu, po wejściu do budynku okazało się, że spełnienie marzenia odbędzie się w wynajętej specjalnie na to wydarzenie, pełnej atrakcji bawialni Fiku Miku. Tam z niecierpliwością czekaliśmy na przyjazd Lenki i jej rodziny. 

 

Jaka była radość Kingi, gdy w bawialni pojawiła się Lenka z całą swoją rodziną. Zaczęły się przywitania, uściski, a uśmiech rozpromieniał jej twarz od ucha do ucha. Na początku dzieci odwiedziły, przygotowaną na ten uroczysty dzień, salkę. Był tam przyszykowany stół z przekąskami, balony, a dla naszej bohaterki Kingi tron i korona. Od razu po tym zaczęły się wspólne zdjęcia. Po tym wstępie Kinga wraz z Lenką i Marcelkiem rozpoczęli zabawę na przeznaczonej wyłącznie dla nich sali zabaw. Były wspólne zjazdy w pontonach, ślizganie do basenu z kulkami, trampoliny, gra w piłkę, wspinaczki, jazda na skuterkach. 

 

Spotkanie nie obyło się również bez prezentów i wzruszeń. Kinga dostała od Lenki książkę i zdjęcie wraz z wymarzonymi autografami. Natomiast Lenka otrzymała własnoręcznie wykonaną przez Marzycielkę pracę z koralików, a Marcelek coś na osłodę.

Następnie przyszedł czas na pizzę, co okazało się strzałem w 10-tkę, a na deser pojawiły się lodowe kuleczki Mini Melts, które od dawna bardzo chciała spróbować Kinga. Kolejną atrakcją tego dnia były plecione warkoczyki. U Marzycielki we włosach pojawił się piękny różowy warkoczyk, którym była zachwycona.

 

Po kilku godzinnej zabawie, nadszedł czas na podziękowania, wręczenie dyplomów, uściski oraz ostatnie pożegnalne zdjęcia. Dzieciaczki mogły również na drogę wybrać różnego rodzaju słodycze jakie upatrzyli sobie w sklepiku.

 

Gdy tuż po spotkaniu zapytałam Kingę o wrażenia, powiedziała: „Najlepsze wagary w życiu! Chciałabym, aby ten dzień się nie kończył.” 

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Lence i jej rodzicom za wielkie serce jakie okazali, poświęcony czas, cudowne chwile, które wszyscy razem spędziliśmy, rozmowy i pozytywną energię. Dzięki Wam spełniło się największe marzenie Kingi, a samo spotkanie na długo pozostanie w jej pamięci.

 

Dziękujemy również bawialni Fiku Miku za zarezerwowanie specjalnie na to wydarzenie całego salonu zabaw, przygotowane atrakcje i smakołyki dla dzieci i dorosłych.

Dziękujemy wszystkim, którzy w 2021 roku wsparli finansowo naszą zbiórkę organizowaną z okazji Dnia Pluszowego Misia. 
Ilość wpłat zdecydowanie przewyższyła nasz cel, stąd po zakupieniu zabawek, które przekazaliśmy dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lubinie, zdecydowaliśmy pozostałą część przeznaczyć na spełnienie marzenia Kingi. Serdecznie dziękujemy! :)

Kochana Kingusiu – a Tobie dziękujemy za tak piękne marzenie, za to, że mogliśmy Cię poznać i uczestniczyć w jego spełnieniu. Dziękujemy Ci również za ten ogrom radości, który na nas przelałaś podczas każdego spotkania z Tobą. Pamiętaj nigdy nie przestawaj marzyć, bo marzenia się spełniają!

Relacja:

 

Małgorzata P.