W niedzielę po południu zostaliśmy ciepło przyjęci przez Mikołaja, jego mamę oraz dwumiesięczną bratanicę. Już od pierwszych kilku minut rozmowy była zauważalna silna więź, jaka pomiędzy nimi istnieje. Byliśmy mile zaskoczeni, ponieważ Milołaj znał już dobrze naszą fundację z opowiadań innych marzycieli z oddziału - Tymka, Kuby, Dawida i Zuzi. 

Mikołaj jest uczniem 8 klasy, który ze względu na stan zdrowia odbywa lekcje w formie internetowej. Uwielbia samochody marki Audi oraz gry, zarówno komputerowe, jak i te planszowe - dlatego ucieszył się z naszych lodołamaczy w postaci „Gorących krzeseł”, w które razem zagraliśmy oraz puzzli. 

Szczególnie upodobał sobie kolor czarny, który chciał przełożyć nawet na swój aktualnie remontowany pokój. Potrafił jednak pójść z mamą na kompromis i zdecydować się na szare i białe odcienie. Dalej jednak kolor czarny pozostaje jego faworytem i to właśnie on ma być dominującą cechą jego marzenia. Mikołaj zdradził nam, że chciałby posiadać czarny laptop gamingowy z podświetlaną klawiaturą oraz myszką, na którym mógłby grać w ulubione gry. Sprzęt będzie również bardzo przydatny podczas jego lekcji, ponieważ na ten moment korzysta on z laptopa zaoferowanego przez szkołę. Przyznaje, że w nowym pokoju już ma zarezerwowane miejsce na nowe urządzenie. 

Po omówieniu szczegółów jego marzenia, podjęliśmy się próby wspólnej rozgrywki na konsoli, przy której było dużo śmiechu. Czas spędzony w towarzystwie Mikołaja i jego bliskich minął nam bardzo szybko. Podczas naszego wyjścia zdążyliśmy zauważyć, że zaczął on rozpakowywać nowe puzzle, co ogromnie nas ucieszyło. 

Jesteśmy w pełni zmotywowani do pomocy Mikołajowi w spełnieniu marzenia. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się je osiągnąć!

 

Jeżeli chcesz pomóc spełnić marzenie Mikołaja proszę o kontakt z: 

Mateuszem Mostowskim

kom.: 515-199-631

e-mail: mateusz.mostowski@mammarzenie.org 

lub przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 10000022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie 

ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

tytułem: Mikołaj - laptop - o.Poznań

 

W imieniu naszego Marzyciela, jego rodziny i całej Fundacji serdecznie dziękujemy!