Jeszcze nigdy w historii Fundacji tak wiele osób nie uczestniczyło na raz w pierwszym spotkaniu z nowym marzycielem. Szczęśliwa 13-nastka to nasz rekord na chwilę obecną. 

Nasz genialny Marzyciel Kosma ma pełną rodzinę, czyli obojga rodziców oraz aż 8 rodzeństwa plus dwójka zielonych wolontariuszy Fundacji. Daje to zawrotny wynik, aż 13 osób. 

Nasi wolontariusze powitanie rodziny odbyli etapami, aby łatwiej przyswoić nową wiedzę, imiona oraz wiek wszystkich uczestników. 

Na sam początek wręczyliśmy wszystkim lodołamacze, czyli zielone balony, pluszaki, puzzle z 1000 elementów.  

W każdej rzeczy nasza liczna rodzina była zadowolona i wdzięczna. Strzałem w dziesiątkę okazały się oczywiście nasze fundacyjne balony oraz przeogromne puzzle. Połowa rodziny zabrała się za układanie krajobrazu Grecji, a druga część rozmawiała sobie i poznawała się lepiej. Było gwarno, radośnie, wesoło, zabawnie oraz przesympatycznie. Jako wolontariusze mieliśmy możliwość poznać wszystkich członków rodziny naszego marzyciela, ponieważ trzymają się oni razem, uwielbiają spędzać ze sobą czas oraz świetnie się dogadują. Na spotkaniu zjedliśmy przepyszne ciasto prosto z pieca, słuchaliśmy super muzyki Beatles'ów oraz rozmawialiśmy o marzeniach. 

Nasz skromny lecz bardzo inteligentny i już prawie dorosły Kosma okazał się wielkim fanem muzyki, ponieważ gra już na flecie, kontrabasie, pianinie oraz gitarze. Uczęszczał do szkoły muzycznej i cały czas jest jej wielkim fanem. Lubi również czytać kryminały oraz interesuje się sportem jakim jest łucznictwo. Jak można przeczytać nasz marzyciel ma wiele zainteresowań oraz pasji. Mogliśmy również zaobserwować jak opiekuje się swoim najmłodszym rodzeństwem. Jest przykładem prawdziwego starszego brata, a w przypadku Kosmy tego naj najstarszego brata. 

Gdy powiedzieliśmy już niemalże dorosłemu nastolatkowi, że poprosimy o narysowanie swoich marzeń był lekko zdziwiony i zaskoczony, jednak dzielnie zabrał się do pracy i z wielką precyzją narysował swoje największe marzenie. Nikt z nas nie miał wątpliwości co przedstawia rysunek, który pieczołowicie narysował i pokolorował Kosma. Na obrazku ukazała się gitara oraz napis "gitara basowo-akustyczna Furch Bc62-SW 4 strunowa z progami + paskiem i futerałem na sprzęt".

Gitara, która ma służyć do doskonalenia  swoich umiejętności, ma być dodatkowym motywatorem, aby móc grać ze swoim tatą ulubione piosenki, a w szczególności ma sprawiać radość, szczęście i zadowolenie dla naszego marzyciela. Poinformowaliśmy Kosmę, że ma możliwość narysować kilka obrazków jednak on w sercu ma muzykę oraz gitarę. 

Z wielką radością i uśmiechem na ustach wspólnie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z całą szczęśliwą trzynastką. Dodatkowo podarowaliśmy  kolejne prezenty dla naszej rodziny oraz porozmawialiśmy z nimi jeszcze chwilę.

Teraz czas na działanie w kierunku realizacji największego marzenia Kosmy jakim jest gitara basowo-akustyczna.

Jeżeli chcesz pomóc spełnić marzenie Kosmy proszę o kontakt z: 

Mateuszem Mostowskim

kom.: 515-199-631
e-mail: mateusz.mostowski@mammarzenie.org 

lub przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie 

ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

tytułem: Kosma - gitara - o.Poznań

W imieniu naszego Marzyciela, jego rodziny i całej Fundacji serdecznie dziękujemy!