FOTEL JUŻ JEST…!

Co za radość, poznałyśmy nowego Marzyciela!

Jest nim pogodny i uroczy 10 latek o imieniu Kuba, którego pasją są gry komputerowe oraz piłka nożna. To właśnie ona stanowi motyw przewodni pokoju w którym mieszka. Oprócz niej, w „królestwie” Kuby ogromne wrażenie zrobiła na Nas kolekcja kul śnieżnych oraz pojazdów ułożonych z klocków lego.

Kuba to bardzo otwarty chłopiec, niemalże od razu nawiązujemy z Nim wspólną nić porozumienia. Dowiadujemy się, że ma siostrę Olę oraz super kumpli z, którymi uwielbia grać w piłkę. Wizytę spędzamy na ciekawej rozmowie i grze w planszówki. Podczas niej dowiadujemy się także, że Kuba uczestniczył niedawno w kursie piłki nożnej i był z rodziną na  wakacjach. Ale czad!

Kuba ma super rodzinę. Rodzice przyjęli nas z ogromną gościnnością, a na początku zakłopotana siostra Ola po czasie dołączyła do wspólnej zabawy.

Rozmawiamy dalej i dowiadujemy się ciekawych rzeczy….Kuba to zapalony gracz. Mówi, że mógłby grać godzinami… a w przyszłości chciałby zostać profesjonalnym graczem! Ha, hahaa, śmiejemy się i oglądamy coś niezwykłego! - gamerski fotel Kuby, który sprezentowała cała gromadka rodziny! Fotel jest super, ale… laptop, który obecnie posiada rodzina nie spełnia już nawet podstawowych funkcji, dlatego największym marzeniem Kuby jest właśnie nowy laptop z podświetlaną klawiaturą. Oprócz rozrywki urządzenie przydałoby się Kubie także do szkoły.

To już koniec wizyty. Było super! Rozmowa z naszym Marzycielem dała nam wiele uśmiechu. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby Kuba otrzymał  swój  laptop z podświetlaną klawiaturą!