Jak uszczęśliwić wiele osób zaledwie 1%?

5 kwietnia 2022

Jak co roku, zachęcamy wszystkich Państwa do przekazywania 1% podatku na rzecz Fundacji Mam Marzenie. Dzięki pozyskanym w ten sposób środkom możemy spełniać marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. W zeszłym roku w naszym Oddziale dzięki przekazanym przez Państwa wpłatom mogliśmy spełnić dwa marzenia: Sebastiana o komputerze gamingowym  i Piotrusia o laptopie.

Sebastiana odwiedziliśmy w czerwcu, kilka dni po Jego 15-stych urodzinach, więc nasza wizyta tym bardziej przyniosła ogrom radości. Po wniesieniu wszystkich paczek, chłopak w wielkiej ekscytacji rozpoczął rozpakowywanie. W największej z nich znajdował się komputer, a w kolejnych akcesoria: podświetlana klawiatura, myszka, duży monitor, specjalnie dopasowany graficznie do najnowszych tytułów gier. Niesamowitą radość sprawił również kontroler do gier lotniczych, który pomoże Sebastianowi rozwijać Jego militarne pasje i poczuć się jak pilot np. wojskowego myśliwca. Podczas naszego spotkania emocje sięgały zenitu, a uśmiech nie schodził z ust Sebastiana. Wprost nie dowierzał, że właśnie stał się właścicielem profesjonalnego zestawu dla gracza. Cieszyliśmy się, że możemy towarzyszyć Sebastianowi w tym radosnym dniu :)

Zachęcamy do przeczytania całej relacji z tego spełnienia: http://mammarzenie.org/marzyciele/9653-Sebastian/

Drugim obdarowanym, dzięki wpłatom z 1% w 2021 roku Marzycielem jest Piotruś.

W czasie, kiedy spełnialiśmy Jego marzenie, przebywał w szpitalu, więc nie mogliśmy zobaczyć się na żywo, dlatego za zgodą lekarzy, przekazaliśmy paczkę z niespodzianką Mamie chłopca. Ilość pudełek wniesionych na salę zdecydowanie zaskoczyła naszego Marzyciela, ponieważ było ich aż 4! W pierwszej znajdował się najważniejszy sprzęt: gamingowy laptop firmy MSI w kolorze czerwono-czarnym, a w kolejnych myszka i słuchawki tej samej marki oraz torba. Całość zrobiła wielkie wrażenie na Piotrusiu. Wiemy, że ten gamingowy zestaw przyniósł mu wiele radości i wytchnienia od szpitalnej codzienności oraz ułatwił kontakt z bliskimi :)

Relacja ze spełnienia marzenia Piotrusia znajduje się pod linkiem: http://mammarzenie.org/marzyciele/10058-Piotr/

 

Jak Twój PIT może spełnić marzenia chorych dzieci?

Wystarczy, że składając deklarację PIT podasz nasz
KRS 0000 17 71 37.
Możesz skorzystać z dostępnej poniżej aplikacji / programu e-pit. Program e-pity®

Program e-pity Copyright 2021-2022 e-file sp. z o.o. sp. k.

Pamiętaj, Twój 1% podatku pomoże nam zdążyć spełniać wyjątkowe marzenia w wyjątkowych sytuacjach wywoła wielkie emocje!

Z pozdrowieniami,
Wolontariusze Oddziału Lublin