Kontakt

Fundacja Mam Marzenie

ul. 艢w. Krzy偶a 7

31-028 Krak贸w

tel: 12 426 31 11

e-mail: fundacja@mammarzenie.org

Godziny otwarcia biura:

Poniedzia艂ek – Pi膮tek: 08.00-15.00

OPPok.indd

Fundacja Mam Marzenie jest organizacj膮 po偶ytku publicznego

Zarz膮d Fundacji Mam Marzenie

Sebastian Uzar
Prezes Zarz膮du
Wolontariusz o/Katowice
tel.: 515 199 632
e-mail: sebastian.uzar@mammarzenie.org
Joanna Wi艣niewska
Wiceprezes Zarz膮du
Wolontariusz o/Tr贸jmiasto
tel.:
e-mail: joanna.wisniewska@mammarzenie.org
Aleksandra Ludew
Cz艂onek Zarz膮du
Wolontariusz o/Krak贸w
tel.: 792 705 567
e-mail: aleksandra.ludew@mammarzenie.org

Koordynatorzy oddzia艂贸w Fundacji Mam Marzenie

Bia艂ystok
Ewa Zda艅kowska
tel: 515 199 627
e-mail: ewa.zdankowska@mammarzenie.org
Bydgoszcz
Marta J臋dro
tel: 515 199 625
e-mail: marta.jedro@mammarzenie.org
Gorz贸w Wlkp.
Iwona Stankiewicz
tel: 515 199 630
e-mail: iwona.stankiewicz@mammarzenie.org
Katowice
Malwina N臋dzy艅ska
tel: 515 199 621
e-mail: malwina.nedzynska@mammarzenie.org
Kielce
Marcin Czerwi艅ski
tel: 664 119 657
e-mail: marcin.czerwinski@mammarzenie.org
Krak贸w
Anna Krzysztofek
tel: 515 199 620
e-mail: anna.krzysztofek@mammarzenie.org
Lublin
Agata W贸jcik
tel: 515 199 623
e-mail: agata.wojcik@mammarzenie.org
艁贸d藕
Michalina Kwiatkowska
tel: 515 199 624
e-mail: michalina.kwiatkowska@mammarzenie.org
Olsztyn
Marzena G贸rska-Zwoli艅ska
tel: 516 033 830
e-mail: marzena.gorska-zwolinska@mammarzenie.org
Opole
Anna 艢widerska
tel: 509 150 133
e-mail: anna.swiderska@mammarzenie.org
Pozna艅
Mateusz Mostowski
tel: 515 199 631
e-mail: mateusz.mostowski@mammarzenie.org
Rzesz贸w
Aneta R贸g
tel.: 515 199 952
e-mail: aneta.rog@mammarzenie.org
Szczecin
Pamela Stru艣
tel.: 515 199 626
e-mail: pamela.strus@mammarzenie.org
Tr贸jmiasto
Sylwia Walosz
tel.: 503 090 907
e-mail: sylwia.walosz@mammarzenie.org
Warszawa
Anna Onyszkiewicz
tel.: 515 199 622
e-mail: anna.onyszkiewicz@mammarzenie.org
Wroc艂aw
Magdalena Zatorska
tel.: 515 199 628
e-mail: magdalena.zatorska@mammarzenie.org

Og贸lnopolski Rzecznik Prasowy Fundacji Mam Marzenie

Aleksandra Bieg tel.: 730 762 185
email: aleksandra.bieg@mammarzenie.org

Wolontariusz Fundacji Mam Marzenie w USA

Tomek Moczerniuk tel.: 201 878 7990
email: tomaszm@mammarzenie.org