Dnia 23 października Marcie i Przemkowi- naszym wolontariuszom z olsztyńskiego oddziału Fundacji mam Marzenie, po długim czasie udało się w końcu dotrzeć do naszego marzyciela Marcela.

Nasi wolontariusze zostali bardzo ciepło i serdecznie przywitani przez chłopca i całą jego rodzinę. Rodzice przygotowali z tej okazji przepyszne ciasto. Młodszy brat naszego marzyciela dostał mały upominek, natomiast Marcel po otrzymaniu swojego wyczekanego prezentu natychmiast przystąpił do odpakowywania paczki, która skrywała w sobie laptop oraz tak jak sobie wymarzył świecące głośniki.

Chłopiec z radością od razu po odpakowaniu przystąpił do uruchamiania swojego nowego sprzętu. Panowie przygotowujący sprzęt z tajemniczych źródeł dowiedzieli się, że Marcel jest fanem lego Mario i przygotowali mu tapetę i gry w takiej tematyce, co sprawiło chłopcu jeszcze więcej uciechy :)

Po powrocie do domu mama chłopca przesłała nam zdjęcia i wspomniała, że Marcel nie odchodzi od swojego nowego sprzętu.

Bardzo się cieszymy Marcelku, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie. Trzymamy kciuki, abyś miał siłę i wytrwałość spełniać swojego kolejne marzenia, a wiemy, że marzeń masz całe mnóstwo :)