5 marca było nam dane poznać pewnego młodzieńca o imieniu Bartek. Niewiele o nim wiedzieliśmy, oprócz informacji, że ze względu na chorobę chłopca - możliwe, że będzie z nim utrudniony kontakt. 


Połączyłyśmy się razem z mamą przez komunikator Whatsupp i ujrzeliśmy uśmiechniętego chłopca. O ile rzeczywiście nasze spotkanie wyglądało inaczej niż zazwyczaj, to dałyśmy radę bez problemu. Pamiętacie może „zgaduj zgadulę”? To nasza rozmowa trochę tak wyglądała. Tak oto dowiedziałyśmy się, że ulubionym zajęciem Bartka jest zabawa z młodszą siostrą. Zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia, kiedy malutka siostra pojawiała się na ekranie obok Bartka, a ten niewiele myśląc mocną ją do siebie przytulił.

Ulubionymi bajkami Bartka okazały się „Brawl Stars” oraz „Tomek i przyjaciele”. Nasz Marzyciel nawet pokazał nam swój ulubiony plecak z bajki o pociągu, a na koszulce pięknie prezentował się główny bohater bajki Brawl Stars. Zapytaliśmy też Bartka o to, co lubi robić w wolnej chwili, kiedy nie ma siostry obok.

Okazało się, że jego ulubioną grą jest Pokemon Go! Udało mu się zdobyć kilka pokemonów, natomiast nie udało mu się jeszcze zdobyć swojego ulubionego (ponoć bardzo o niego ciężko i długo trzeba walczyć). Zapytałyśmy, czy jego ulubionym pokemonem jest Pikachu (bo to
jedyny, który kojarzyłyśmy...). I tu byłyśmy w błędzie! Okazuje się, że jego ulubionym Pokemonem jest Pokemon MewTwo! Szybkie wyszukiwanie w Google i już wiemy, o którym z Pokemenów mowa. Dowiedzieliśmy się też, że Bartek najbardziej chciałby go dostać w Barcelonie. A wiecie dlaczego? Bo tam nie trzeba o niego walczyć!

Oczywiście największym marzeniem Bartka okazało się złapanie takiego Pokemona (najlepiej oczywiście w Barcelonie)! Dowiedzieliśmy się również, że jeśli uda nam się znaleźć miejsce do złapania Pokemona MewTwo bliżej nas, to też będzie to spełnieniem marzenia Bartka. Myślicie, że twórcy gry „Pokemon Go!” nam pomogą? Wierzymy, że tak!

Trzymajcie za nas kciuki, aby takie wyjątkowe marzenie udało nam się spełnić i aby Bartek spotkał na swojej drodze swojego nowego przyjaciela – MewTwo!