W dzisiejsze popołudnie Hania nie była już tak nieśmiała jak ostatnio. Zapewne pomogła jej w tym obecność jej starszej siostry - Oliwii, który była z nami online podczas spełnienia marzenia. Dziewczynki miały na rękach chomika Zosię i opowiadały o swojej papudze. Początkowo Hania nie wiedziała, jaki jest cel naszego spotkania...

Podczas swobodnej rozmowy z Marzycielką Mama wyszła i wróciła ze sporym pudłem. Jak Hania zobaczyła prezent, od razu domyśliła się że to musi być jej wymarzony tablet.

Największe ohy i ahy zebrała jednak świnka Peppa – ogromny różowy pluszak, z ulubionej bajki naszej Hani. Podekscytowane dziewczynki sprawnie rozpakowywały pudełko po pudełku i wreszcie ukazał się upragniony tablet oraz oczywiście różowe etui. Chcieliśmy pstryknąć kilka fotek, ale nie było na to czasu, gdyż Hania od razu chciała zobaczyć, jak tablet wygląda w swojej koszulce, no i włączyć go, żeby sprawdzić, czy działa. Okazało się, że nawet można robić nim zdjęcia oraz nagrywać filmiki. Dziewczynka całe spotkanie była radosna i podekscytowana. Mamy nadzieję, że tablet wraz z maskotką umilą Hani ciężkie chwile w szpitalu i spowodują, że ten czas będzie biegł trochę szybciej.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny udało nam się spełnić marzenie chorego dziecka. A szczególne podziękowania dla naszego tajemniczego sponsora!