Nareszcie nadszedł ten magiczny dzień, w którym marzenie Julki zostało spełnione! Spójrzcie na ten piękny uśmiech na twarzy naszej Marzycielki. My jesteśmy pod jego wielkim wrażeniem i przyznajemy, że takie momenty napędzają nas do działania, aby mimo przeszkód związanych z panującym wirusem wciąż spełniać dziecięce marzenia.

Ale od początku!

Było styczniowe mroźne popołudnie, kiedy do domu naszej Marzycielki dotarła paczka wypełniona po brzegi niespodziankami. Jednak nie od razu Julka zobaczyła, co się w niej ukrywa, bo w tym właśnie czasie Dziewczynka uczestniczyła w zajęciach szkolnych. Gdy nadszedł czas, w którym Julka mogła już zająć się tajemniczą paczką, to wspólnie z Mamą podjęła wyzwanie odkrywania tajemniczej niespodzianki.

Największa wielbicielka postaci Myszki Minnie z bajki Disney’a została zasypana zabawkami i przedmiotami z wizerunkiem ulubionej postaci. Słuchawki z uszami Myszki Minnie, pluszowa postać myszki, książki i poduchy z różową postacią Myszki Minnie - to tylko niektóre przedmioty, które znajdowały się w tajemniczej paczce. Słowa nie oddadzą radości, jaka pojawiła się w serduszku i na twarzy Julki, ale kiedy spojrzymy na zdjęcie Dziecka z takim uśmiechem, słowa przestają mieć znaczenie. Uśmiech mówi sam za siebie, czy marzenie Julki się spełniło.

Kochana Juleczko! Dziękujemy Ci, że mogliśmy Ciebie poznać i spełnić Twoje marzenie!!

Bardzo dziękujemy sponsorowi, bez którego nie byłoby możliwości spełnienia tego marzenia i doświadczenia mocy tak szczerego i pięknego uśmiechu Dziecka. Jeśteście wielcy! Pomimo wielu ograniczeń, jakie mają obecnie miejsce, Wasze serca nie zamykają się na pomoc Dzieciom.

Gdy marzenia się spełniają to choroby gdzieś znikają, choć na chwilę…”