Gdy w deszczowy i wietrzny dzień przyjechałyśmy na miejsce, przywitała nas bardzo sympatyczna i ciepła rodzinka. Mama Eweliny poczęstowała nas herbatą i ciastem. Młodszy brat Marzycielki zaprezentował nam swój zabawkowy wóz strażacki, a pies wskakiwał na kolana, ciągle prosząc o pieszczoty.

Ewelina jest bardzo pogodną dziewczynką. Na początku spotkania opowiedziała nam o swojej chorobie, rehabilitacji oraz  o tym, co słychać w szkole. W wolnym czasie Ewelina chętnie ogląda filmiki na Youtube i słucha muzyki. Kiedy zapytałyśmy ją o ulubiony kanał, bez wahania odpowiedziała, że najbardziej lubi „Reziego” i chciałaby go spotkać. Ogląda jego wszystkie filmiki, na bieżąco śledzi co nowego u niego słychać. Poza tym lubi kupować ubrania i gadżety w jego internetowym sklepie. Podczas spotkania miała na sobie szarą bluzę z łapką psa, zaprojektowaną przez Reziego. Ewelina przyznała, że chyba większość jej ubrań pochodzi z tego sklepu. Dziewczynka ma również idolkę – wokalistkę Billie Eilish. Ma nadzieję, że w przyszłości pojedzie na jej koncert i zobaczy swoją gwiazdę na żywo.

Pierwszym pomysłem na największe marzenie było spotkanie z Rezim. Ale po dłuższym zastanowieniu Ewelina wybrała również spotkanie, ale jednak z kobietą – Dagmarą Kaźmierską. Ewelina ceni ją za energię i otwartość. Bardzo lubi oglądać serial Królowe Życia, w którym Dagmara jest główną bohaterką.

Marzenie poznane, czas na działania by jak najszybciej mogło się spełnić.

 

Jeśli chciałbyś pomóc spełnić marzenie skontaktuj się z Marleną Mazur- Rudnicką tel. 695509714.